Jump to content

Izvanredni nadzorni zdravstveni pregled


dimirvla

Preporučene objave

Poštovani 23.1.2017. sam zaustavljen u prometu i ponuđen mi je test na droge,koji sam odbio jer povremeno konzumiram kanabis. Stigao je optužni prijedlog, žalio sam se, spustili mi kaznu,uredno platio i od tad zaboravio na to. Do dana današnjeg kad su mi poslali Zaključak o upučivanju na izvanredni nadzorni zdravstveni pregled radi utvrđivanja zdravstvene sposobnosti za upravljanje motornim vozilima. Mene zanima prvenstveno kako je to moguće,da mi pošalju to nakon 4,5 godina i neki savjet kako da postupim.  Da li će to biti test na alkohol i droge ili pregled koji ne uključuje to,pošto na zaključku nisu napisali utvrđivanje alkohola i opjonih sredstava već samo gore spomenuto. Ako je test na drogu,znate li,vadi li se krv ili se daje mokraća? Znam da je ovo pravni forum i da nisu sva pitanja za tu,ali eto,ako netko ima bilo kakvu informaciju biti ću zahvalan.
LP Vladimir

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 25. 02. 2022. at 21:23, dimirvla je napisao:

Poštovani 23.1.2017. sam zaustavljen u prometu i ponuđen mi je test na droge,koji sam odbio jer povremeno konzumiram kanabis. Stigao je optužni prijedlog, žalio sam se, spustili mi kaznu,uredno platio i od tad zaboravio na to. Do dana današnjeg kad su mi poslali Zaključak o upučivanju na izvanredni nadzorni zdravstveni pregled radi utvrđivanja zdravstvene sposobnosti za upravljanje motornim vozilima. Mene zanima prvenstveno kako je to moguće,da mi pošalju to nakon 4,5 godina i neki savjet kako da postupim.  Da li će to biti test na alkohol i droge ili pregled koji ne uključuje to,pošto na zaključku nisu napisali utvrđivanje alkohola i opjonih sredstava već samo gore spomenuto. Ako je test na drogu,znate li,vadi li se krv ili se daje mokraća? Znam da je ovo pravni forum i da nisu sva pitanja za tu,ali eto,ako netko ima bilo kakvu informaciju biti ću zahvalan.
LP Vladimir

Ne znam vam odgovoriti na pitanja, ali znam da je dosta ljudi uredno prolazilo testove jedući aktivni ugljen pa par dana prije, znojenje i sport takoder pomazu u uklanjanju tragova thc, ali naravno najbolje je prestati sa svime.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Dana 25. 02. 2022. u 21:23, dimirvla je napisao:

Poštovani 23.1.2017. sam zaustavljen u prometu i ponuđen mi je test na droge,koji sam odbio jer povremeno konzumiram kanabis. Stigao je optužni prijedlog, žalio sam se, spustili mi kaznu,uredno platio i od tad zaboravio na to. Do dana današnjeg kad su mi poslali Zaključak o upučivanju na izvanredni nadzorni zdravstveni pregled radi utvrđivanja zdravstvene sposobnosti za upravljanje motornim vozilima. Mene zanima prvenstveno kako je to moguće,da mi pošalju to nakon 4,5 godina i neki savjet kako da postupim.  Da li će to biti test na alkohol i droge ili pregled koji ne uključuje to,pošto na zaključku nisu napisali utvrđivanje alkohola i opjonih sredstava već samo gore spomenuto. Ako je test na drogu,znate li,vadi li se krv ili se daje mokraća? Znam da je ovo pravni forum i da nisu sva pitanja za tu,ali eto,ako netko ima bilo kakvu informaciju biti ću zahvalan.
LP Vladimir

Kako je prošlo Vladimire?Nadam se da si prošao,pošto sam u slićnoj situaciji zanima me samo ako ja odbijem odraditi taj test 15 nakon što su me poslali dobivam kaznu ali mogu još uvijek odraditi test i dobiti vozačku čak ako je prošlo više od 15 dana?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija