Jump to content

Prometna nezgoda ,oboren pješak,”bijeg” s mjesta nesreće


Fender10

Preporučene objave

Poštovanje,

Prvi put sam tu i imam par pitanja u vezi prekršaja što mi se dogodio;

Prije 2 tjedna sam navečer  vozio županijskom uskom cestom na kojoj trake nisu obilježene ,nema nogostup i slabo je osvjetljenje,

kad sam došao doma primijetio sam da mi fali desno staklo retrovizora ,a okvir čitav ,nakon 2 dana dolaze mi policijski službenici s nađenim staklom puknutim i da sam navodno oborio pješakinju(ona se kretala istom cestom i u istom smjeru kao i ja) koja je pala i zadobila lakšu ozljedu te prijavila da ju je neko auto oborilo.

Dao sam iskaz da sam vozio tom cestom ali da nisam vidio niti jednog pješaka a pogotovo nisam osjetio da sam nekog oborio ,jer da jesam sigurno bi stao i pitao da li je u redu i da li treba pomoć.

danas mi je došao:

1 obavezni prekršajni nalog koji me tereti da sam počinio prekršaj iz članka 47. Stavka 2 i izriču kaznu na 2300 kn ,te

2. Prekršajni nalog  prekršaj počlanku 175 i kaznu od 10000kn i vozačku na 12 mjeseci

neznam šta da radim jer stvarno nisam vidio niti osjetio da sam nekoga pokupio …

molim za pomoć

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija