Jump to content

Online pozajmice


Queen00

Preporučene objave

Pozdrav, ovako zvali su me iz creditarie i zaprijetili da će mi zajmodavac doc doma i zaplijenit mi stvari. Imam dug od 3855 kn u credit point one i neke probleme sam imala s rezijama i prijetnje da ce mi iskljucit struju i vodu jer zivim s mamom koja niš plaćala nije od rezija. Sad ono kaj mene zanima jel oni imaju pravo prije ovrhe i toga doć meni doma i uzet mi stvari. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 24. 03. 2022. at 12:57, Queen00 je napisao:

Pozdrav, ovako zvali su me iz creditarie i zaprijetili da će mi zajmodavac doc doma i zaplijenit mi stvari. Imam dug od 3855 kn u credit point one i neke probleme sam imala s rezijama i prijetnje da ce mi iskljucit struju i vodu jer zivim s mamom koja niš plaćala nije od rezija. Sad ono kaj mene zanima jel oni imaju pravo prije ovrhe i toga doć meni doma i uzet mi stvari. 

To vam je njihov način zastrašivanje. Ništa od toga se neće dogoditi. Meni su u redu na fini i nenaplačuju se jer nema sredstava. Gospođa mi je na taj način prijetila prije 6 mjeseci, još se ništa nije dogodilo. Morali bi promijeniti sredstvo naplate,tj.pokrenuti ovrhu na pokretninama što je zaseban postupak i platiti ga, pa se od mene kasnije naplatiti. Nemogu se naplatiti niti za prvi trošak da bi stvarali dodatni, tako da budite bez brige. Već bi valjda nešto pokrenuli nakon 6 mjeseci. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija