Jump to content

Posjete u zatvor


Trish123

Preporučene objave

prije 9 sati , Trish123 je napisao:

A jel se osobe na toj listi provjeravaju? Dal imaju mozda zajednicku proslost u kaznenom djelu ili tak nesto

Po pravilu bi ali isto može upravitelj individualno procijeniti.

A možeš uvijek ih nazvati i pitati pa mogu detaljnije reći ako ima neki problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam poslala danas vjencani list i br telefona, rekli su da ce me kontaktirat, koliko se otprilike ceka odobrenje?

Mene je najvise zanimalo dali mu u posjet moze osoba koja mu nije obitelj, a koja je vec dosta puta prekrsajno kaznjavana, a trenutno im se cak sudi za kazneno djelo krade koje su skupa pocinili (moj suprug i doticna osoba)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Trish123 je napisao:

Ja sam poslala danas vjencani list i br telefona, rekli su da ce me kontaktirat, koliko se otprilike ceka odobrenje?

Mene je najvise zanimalo dali mu u posjet moze osoba koja mu nije obitelj, a koja je vec dosta puta prekrsajno kaznjavana, a trenutno im se cak sudi za kazneno djelo krade koje su skupa pocinili (moj suprug i doticna osoba)

Sve to mozes pitati njih mailom, ali u posjet ne mogu doci ljudi koji nisu uza obitelj ukoliko je na dijagnostici

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 30. 03. 2022. u 23:40, Trish123 je napisao:

Ja sam poslala danas vjencani list i br telefona, rekli su da ce me kontaktirat, koliko se otprilike ceka odobrenje?

Mene je najvise zanimalo dali mu u posjet moze osoba koja mu nije obitelj, a koja je vec dosta puta prekrsajno kaznjavana, a trenutno im se cak sudi za kazneno djelo krade koje su skupa pocinili (moj suprug i doticna osoba)

Da ali mora i on pristati na posjete.Sigurno mu neće odobriti posjete od dotične.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 03. 04. 2022. u 5:02, Trish123 je napisao:

Mozete mi jos samo odgovorit na par pitanja

1. Nakon koliko bi imao pravo na vikende i koji su uvjeti za to?

2. Nakon koliko se ima pravo na uvjetnu i koliku ulogu tu igra sto sam ja ostala sama s dvoje male djece u podstanarskom stanu, a nemam primanja trenutno?

 

Mora proći minimalno 6mjeseci za pravo na vikende i to zavisi od težine djela zbog kojeg je u zatvoru.

Na uvjetnu ima pravo tj traziti nakon 1/3 odležane kazne s tim da je sad novi zakon ako te jednom odbiju da dobiješ uvjetnu više nemaš pravo tražiti.Sve ovisi o djelu i nizu faktora.

A imaju tamo pravnu pomoć i za sve može pitati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , Trish123 je napisao:

A kako je s pozivima dok se nalazi u centru za dijagnostiku? Dal uopce ima pravo na njih dok se tam nalazi?

Znaci moj broj mu je odobren, ima novaca da zove, ali jos nisam dobila poziv?

S tim da sam vec bila u posjeti i tu nije bilo problema

Ima pravo na njih i može zvati naravno sve odobrene brojeve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija