Jump to content

Izuzeće direktora trgovačkog društva


Neuka

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

pohvale stranici i svima vama koji ste sudionici u raspravama;

 

Molim za pomoć/mišljenje;

Namjeravam pokrenuti privatnu tužbu, konkretno protiv direktora d.o.o., a na temelju kaznenog zakona (uznemiravanje na mobitel i kućni)

ovdje imam kao dokaze dva moja mobitela, sa ispisima poziva (svi pozivi od Eos Matrixa -mobiteli,,,su isključeni) nazvala sam 119 brojeva mobitela od 2019 do 2022.

napravila sam excell tablicu, kao dokaz sudu( kako bi dokazala modus operandi. tj. ponovno ponavljanje radnji, tj, pozivi s "njihovih"mobitela, tj.svake kalendarske godine

mijenjaju brojeve, stare isključuju, čak i promjena operaatera. Ovdje se konkretno radi o Tele 2 ili ti Telamachu) 

Na moju molbu da mi dostave ispise poziva na mob. odgovaraju mi mailom da mi mogu dostaviti samo odlazne pozive???

---te na temelju šutnje administarcije

--molim i prijedloge na temelju čega zasnovati tužbu protiv direktora (Eos Matrix)

A glavno pitanje je; ako pokrenem tužbu na direktora, /na temelju xy Zakona/, na koji bi, po sudskoj praksi, Sud riješio kao pozitivno, te bi time 

dobila da se direktor kao i imenovanje novih direktora na to mjesto, onemogući...?!

 

Zahvaljujem svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija