Jump to content

molim pomoć


anonimno

Preporučene objave

Prijavio sam se za časničku školu i zanima me koliko vremena prođe od datuma isteka prijava do javljanja iz personalne službe da li sam primljen ili nisam.

Ja nisam kandidat za stipendiju nego imam završenu višu komercijalnu.

Znam da se to baš ne traži,ali sam se uvjerio da ljudi u vojsci rade sa zvanjima koja se ne traže i to kao viši časnici isto sa višim školama kao i ja.

Ja sam oduvijek želio raditi posao sličan vojsci,ali ne znam kome se trebam obratiti ili javiti.

Siguran sam da sa svojim psihičkim i fizičkim sposobnostima mogu raditi u vojsci pa se nadam da će mi netko odgovoriti da se malo smirim u ovom neizvjesnom razdoblju unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sory ali ko je ovdje lud, jel sam ja opičen ili si ti opičen, kakve veze ima tvoje pitanje sa pravima branitelja. Da li si možda branitelj ili kaj drugoga. Ako te baš zanima pitaj tao gdje si podnio zahtjev, kolko ja znam za odgovor im treba oko 2-3 mjeseca osim ako nije velika gužva i ne počinje obuka. Obrati se na MORH ili kako sam već spomenuo tamo gdje si podnio zahtjev. BTW oprosti na grubljim riječima ali potpuno si fulal grupu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija