Jump to content

Erste b. _ nagodba


Heeyyyoooo

Preporučene objave

Pozdrav, molim Vas savjet ujedno i pomoć naravno:)

Prije 5,5 god.sam otišao u njemacku,prestao plaćati dug erste banci.Mislim da kreditno dug. cca.1500E.U tih 5,5 god.,dobio sam od njih samo 1 email,prije cca.3 god., gdje mole da se javim zbog dugovanja.Znaci ništa pismeno od njih,totalno pasivno,iskreno zaboravio sam već na njih.

Prije par dana dobio sam email kao poziv na nagodbu, vjerojatno od agencije neke...skicirati ću ispod email, bez osobnih podataka sl.originalnoj verziji.

Ne razumijem zašto 5,5god.od njih niti riječi.. u email zadnjem,koji mi djeluje total.amaterski,BEZ iznosa dugovanja,bez iznosa koji bi dobio nagodbom,bez privitka s makar marketinskim sadržajem, bez poslovnog potpisa agencije...uglavnom pre-cudno!Dali žele me navuc samo da im se javim tj.stupim u kontakt? Dali da ignoriram ih dalje?da su mogli,već bi me pritegli..ili ?zašto kao banka prije preporučeno ne pošalju s uvjetima?koji je garant da tu email adresu još koristim?

Skica email slijedi dolje... !!!

Poštovani,

Erste banka Vam nudi nagodbu po Vašem zaduženju.

Molim Vas da  me kontaktirate na broj koji je naveden u nastavku e-maila.

 

Postupak zatvaranja bi bio sljedeći:

- Javite nam kada bi mogli imati iznos,

- 2 dana prije odlaska u poslovnicu Erste koja Vam je najbliža, javite nam da napravimo dokumentaciju potrebnu za Nagodbu,

- Odlazite u Erste poslovnicu sa iznosom kada Vas nazovu, potpisujete Nagodbu i vršite uplatu.

-Po proknjiženoj uplati, Banka Vam oprašta ostatak dugovanja, račun se zatvara i instrumenti osiguranja se vraćaju.

 

Ukoliko imate dodatnih pitanja, stojim Vam na raspolaganju.

 

Imajte na umu da je ponuda kratkoročna.

LP,

 

Tako to izgleda otprilike...

Zahvaljujem , lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Heeyyyoooo je napisao:

Pardon,u domeni pošiljatelja je pikas solutio,znači agencija...lp

Mi smo imali sličnu situaciju, samo sto je u pitanju bila PBZ! 
Nagodba… po nagodbi i ugovoru iznos koji smo dogovorili morao je biti podmiren u cijelosti, a ostalo je bilo “oprošteno”. 
Ali, nije bila agencija u pitanju, nego smo sve direktno sa bankom dogovorili. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...
Dana 04. 04. 2022. u 21:36, Heeyyyoooo je napisao:

Pozdrav, molim Vas savjet ujedno i pomoć naravno:)

Prije 5,5 god.sam otišao u njemacku,prestao plaćati dug erste banci.Mislim da kreditno dug. cca.1500E.U tih 5,5 god.,dobio sam od njih samo 1 email,prije cca.3 god., gdje mole da se javim zbog dugovanja.Znaci ništa pismeno od njih,totalno pasivno,iskreno zaboravio sam već na njih.

Prije par dana dobio sam email kao poziv na nagodbu, vjerojatno od agencije neke...skicirati ću ispod email, bez osobnih podataka sl.originalnoj verziji.

Ne razumijem zašto 5,5god.od njih niti riječi.. u email zadnjem,koji mi djeluje total.amaterski,BEZ iznosa dugovanja,bez iznosa koji bi dobio nagodbom,bez privitka s makar marketinskim sadržajem, bez poslovnog potpisa agencije...uglavnom pre-cudno!Dali žele me navuc samo da im se javim tj.stupim u kontakt? Dali da ignoriram ih dalje?da su mogli,već bi me pritegli..ili ?zašto kao banka prije preporučeno ne pošalju s uvjetima?koji je garant da tu email adresu još koristim?

Skica email slijedi dolje... !!!

Poštovani,

Erste banka Vam nudi nagodbu po Vašem zaduženju.

Molim Vas da  me kontaktirate na broj koji je naveden u nastavku e-maila.

 

Postupak zatvaranja bi bio sljedeći:

- Javite nam kada bi mogli imati iznos,

- 2 dana prije odlaska u poslovnicu Erste koja Vam je najbliža, javite nam da napravimo dokumentaciju potrebnu za Nagodbu,

- Odlazite u Erste poslovnicu sa iznosom kada Vas nazovu, potpisujete Nagodbu i vršite uplatu.

-Po proknjiženoj uplati, Banka Vam oprašta ostatak dugovanja, račun se zatvara i instrumenti osiguranja se vraćaju.

 

Ukoliko imate dodatnih pitanja, stojim Vam na raspolaganju.

 

Imajte na umu da je ponuda kratkoročna.

LP,

 

Tako to izgleda otprilike...

Zahvaljujem , lp

Pozdrav ja sam nedavno preko njih zatvorila dugovanje u Erste banci koje se vuklo godinama i dobila sam veliki oprost duga sve smo se dogovorili bez problema oko izvedbe. Isto živim u inozemstvu pa smo sve rješavali preko mejla. Ni meni nisu na početku napisali iznose dok se nisam povratno javila tako da nebrinite. Nadam se da ste možda već i rješili problem jer je prošlo dugo vremena. Valjda sam pomogla. Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija