Jump to content

Rate kredita i bolovanje


bunjani

Preporučene objave

u 10mj 2021 bila sam na bolovanju,, osobni dohodak mi je tada iznosio sa bolovanjem 6400 tad mi poslodavsc nije uzeo ratu za kredit od 1300, mmene nisu obavijestili,, i nastala je blokada sa 25.12.2021 zaštićeni sam uspjela otvoriti sa 5.1 2022 a u vrtić mi je poslana otpremnina za koju me nnisu obavijestili već mi je pojela ovrha,,, što mi je činoti, jer mislim da je vrtić pogriješio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

U rješenju o ovrsi što je predmet ovrhe - plaća ili novčana sredstva?

Predmet ovrhe je rata za kredit,, novćana sredstva

upravo sad, bunjani je napisao:

Predmet ovrhe je rata za kredit,, novćana sredstva

I otpremnina koja je sjela u vrtić krajem 11,mj 2021,a vrtić mi je na račun uplatio krajem 12mj i to je otišlo u ovrhu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Borbena7 je napisao:

U Vašem slučaju predmet ovrhe može biti - općenito na imovini, sva novčana sredstva ili redovna mjesečna primanja? Ovrha je preko FINA-e?

da na fini je ovrha ma u redu je što se tiće ovrhe mene interesira,,, zašto mi vrtić nije uzeo ratu jer dohodak za taj mjesec,, pošto sam bila cijeli mjesec na bolovanju,, mi je bio 6.800 drugog kredita nisam imala na listi od plaće,,, dobila sam na raćun 6800,,,,zar se od osobnog dohotka,, kad sam na bolovanju ne uzima kredit???? pozdrav 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 19. 04. 2022. u 17:10, bunjani je napisao:

da na fini je ovrha ma u redu je što se tiće ovrhe mene interesira,,, zašto mi vrtić nije uzeo ratu jer dohodak za taj mjesec,, pošto sam bila cijeli mjesec na bolovanju,, mi je bio 6.800 drugog kredita nisam imala na listi od plaće,,, dobila sam na raćun 6800,,,,zar se od osobnog dohotka,, kad sam na bolovanju ne uzima kredit???? pozdrav 

Zato što to nije plaća, nego naknada koja je izuzeta od ovrhe i time ti poslodavac ne može ustegnuti za kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija