Jump to content

Odbijanje droga testa


korsnik 777

Preporučene objave

Zaustavili su me,pretresli vozilo bez pitanja što nije ni bitno jer nisu pronašli ništa.Nakon toga pitali dali pristajem na droga test i jesam li konzumirao neke droge proteklih par dana.Ja sam odbio test,poslje sam ih zamolio da naprave test ali oni su rekli da su me lijepo pitali i dali mi dva papira i rekli da potpišem.Zanima me kakvu kaznu mogu očekivati s obzirom na to da na nemam prijašnjih prekršaja a i tek sam položio.Rekli su mi da će kazna doći u roku 8 dana i da se imam pravo žaliti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , korsnik 777 je napisao:

...Rekli su mi i da se žalim i da kažem kako se bojim igle i još neke gluposti...Imate li ideju o tome dali ću žalbom dobiti manju kaznu od 10000 ili je to minimalna?

E pa uopće nije u pitanju igla jer se uzima uzorak sline.Ako ideš s tom iglom onda moraš dodat da si mislio da će te voditi na vađenje krvi (mlad pa ne znaš postupak).

Ako ne muljaš sucu uvijek je manja a koliko ovisi o samom sucu.Možeš  tražit da kaznu platiš i u ratama.

Minimalna propisana koja se onda smanjuje (u većini slučajeva).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 24. 04. 2022. u 7:34, sivko je napisao:

E pa uopće nije u pitanju igla jer se uzima uzorak sline.Ako ideš s tom iglom onda moraš dodat da si mislio da će te voditi na vađenje krvi (mlad pa ne znaš postupak).

Ako ne muljaš sucu uvijek je manja a koliko ovisi o samom sucu.Možeš  tražit da kaznu platiš i u ratama.

Minimalna propisana koja se onda smanjuje (u većini slučajeva).

Neću se vaditi na to s iglom...Priznati ću da sam odbio ali ću reći da su policajci mogli biti puno opušteniji i profesionalniji pa bi i ja bio opušteniji....s obzirom na to da su se iz suprotnog smijera okrenuli za nama,pretresli auto bez dopuštenja gurali nam ruke u gaće itd...Ja sam odbio test jer sam iskreno mislio da to nije tolika kazna a i htio sam otići što prije jer mi je bilo toliko neugodno...kada sam shvatio kolika je kazna zamolio sam ih da mi dopuste test što su oni odbili...Sad čekam kaznu i nadam se najboljem...

 

Dana 23. 04. 2022. u 20:28, drot13 je napisao:

Zna biti i višestruko manja (oko 3000 kn).

Znate li možda nakon koliko vremena će me zvati na vanredni lječnićki pregled?Još nije stiglo ništa na adresu desilo se u petak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav nalog mi još nije došao,dali postoji neki rok u kojem to mora biti dostavljeno?Policajac je rekao da će doći u roku 8 radnih dana no to oćito nije istina...Iskreno počinjem se nadati da neće ni doći...Htio sam napraviti e-građanin i provjeriti ali nemam čitač kartica pa nisam u mogućnosti.I sad moje pitanje je koji je vremenski okvir i dali postoji vrijeme nakon kojeg kazna nije važeća jer nije došla u to određeno vrijeme?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija