Jump to content

bolovanje i otkaz i prijetnje


mari3050

Preporučene objave

poštovani ne znam kao da objasnim predlani u 12 mjesecu sam dobila Coronu čije su se posljedice odužile do 4  mjeseca i bila sam to vrijeme na bolovanju (imala sam temperaturu i početak upale pluča .....ali sam se vratila u s 1.5. da bi s 20 .5 pala na poslu niz ljestve s velike visine na betonski pod i završila na slikanju kičme i došlo je do oštećenja kralježnice nažalost sam morala na inekcije i fizikalnu ...(ljestve su bile neispravne ali poslodavac u trgovine u kojoj radim je smatrao da od 6 stepenica ako 3 nisu ispravne nije problem) ljestve su zamijenjene nekim čudom odma 2. dan i receno mi je od strane šefice da mi nije palo napamet to prijaviti....od 31.5 do 1.7 sam išla na linekcije voltarena da bi mogla  obavljati fizikalnu....vratila sam se s 1.7...cak nisam ni trazila godišnji rekla sam neka mi a platiju ili nesto da ne zakidam ostale (tako me sa svako godišnjeg dižeju svaki 2. dan) sve je bilo ok do 11 mjeseca dok nisam pocela vaginalno nekontrolirano krvariti..radila sam cijelo vrijeme dok nam nisu smanjili količinu ljudi i morala sam raditi sama skoro sam iskrvarila sama nisam mogla izaći iz dućana u kojem radim moro mi je brat pomoći..drugi dan sam zavrsila na hitnoj  ginekologiji u sisku i keratizaciji na zivo jel sam toliko krvarila nisu mi se usudili dati anesteziju ne mogu vam opisati bol (sve to navedeno je uvrsteno kao post covid jel su se javile nakon  corone)...da bi me 4 dana kasnije zvala sefica da je visa sefica zvala da se odma skinem s bolovanja da ne moze to toliko boljeti (nisam mogla iz kreveta ) i ako se ne vratim dobit cu otkaz ...posto sam bila u strahu vratila sam se i pozalila sva sreca imam dobre koleice pa su mi pomogle  ......u 12.mjesecu sam opet zavrsila na bolovanje imam sam gripu nije me bilo 4 dana vratila sam se s temperaturom jel su me isto zvale i prijetile mi otkazom(jel se to smije ).....ispas ce da cvilim ali svi su dobilu u kuci ponovo coronu i bila sam u 2. mjesecu 5 dana u karanteni zakonski ne svojom voljom (imam los imunitet)i od tada radim 2 mjeseca bez prekida cak se nisam ni zalila kad su mi hitjele ukrasti slobodne dane jel osjecam krivici sta sam bila bolesna koju mi visa sefica nabija ...zbog gore navedene ozljede moram s 9.5 ponovo na Fizikalnu traje 10 radni dana i morala sam traziti bolovanje da bi mi danas rekla sefica da cu morati na razgovor u upravu zbog bolovanja...   da bi mi savjetovala da nejdem na fizikalnu cekam 6 mjeseci dižem gajbe i kutije koja su teze nego je dozvoljeno i slozene  i  s ljestvama s kojima ne mogu do njih (gajbi od pive i radenske)....pijem teske tablete protiv bolova i trpim da bi mi konstanto neko prijetio i omalažavao me ...pitanje je jel oni imaju pravo traziti uvid u moj povijest bolesti i trebam li povesti odvijetnika na taj cuveni sastanak....trebala bi brzi odgovor ne znam sta da radim.... pitanje smije li se nekome prijetiti otkazom zbog bolovanja koje je doktor odredio ne ja ....i kakve su moje zakonske mogućnosti nastavili li se maltretiranje i prijetnje...iskreno jako se bojim sta bude...... Puno Hvala....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija