Jump to content

ucjena - iznuda


vztinna@gmail.com

Preporučene objave

pozdrav svima

pitanje slijedi nakon kraćeg uvoda: 🥴

s bivšim dečkom ulagala sam u "zajednički vikendicu" koja je na njegovo ime, međutim prekinuli smo jer se ispostavilo da ima drugu djevojku-problem je u tome da mi ne želi vratiti uložene novce.

kako sam u posjedu njegovih poruka i golišavih slika prema trećoj osobi (što je dokaz da je varao i tu novu curu), zaprijetila sam da ću joj iste poslati ukoliko mi ne vrati novce.

on meni dakako prijeti prijavom za ucjenu i iznudu - pa me zanima da li on to može ako tražim povrat svojih sredstava za koje je od početka samo pričao da će vratiti kad "bude imao" novaca.....?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , vztinna@gmail.com je napisao:

pozdrav svima

pitanje slijedi nakon kraćeg uvoda: 🥴

s bivšim dečkom ulagala sam u "zajednički vikendicu" koja je na njegovo ime, međutim prekinuli smo jer se ispostavilo da ima drugu djevojku-problem je u tome da mi ne želi vratiti uložene novce.

kako sam u posjedu njegovih poruka i golišavih slika prema trećoj osobi (što je dokaz da je varao i tu novu curu), zaprijetila sam da ću joj iste poslati ukoliko mi ne vrati novce.

on meni dakako prijeti prijavom za ucjenu i iznudu - pa me zanima da li on to može ako tražim povrat svojih sredstava za koje je od početka samo pričao da će vratiti kad "bude imao" novaca.....?

Može to napraviti pa je bolje na takav način mu se ne obraćati.Imaš li kakve uplatnice da si uplaćivala na njegov račun neki pisani trag?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija