Jump to content

Izračun nove mirovine HRVI


MIRAT

Preporučene objave

Pozdrav, molio bih pošt. prof. da mi izračuna svotu nove mirovine sa HRVI-em.
Rođen 14.2.1968., u mirovini od 8.5.2009., invalidska profesionalna bez omjera. Prosječni vrijednosni bod iznosi 0,5356. Polazni faktor iznosi 1,0. Ukupan mirovinski staž iznosi 22 godine, 07 mjeseci i 06 dana. Pridodani staž iznosi 11 godina, 07 mjeseci i 27 dana. Ukupan staž sa pridodanim iznosi 34 godine, 03 mjeseci i 03 dana. Čin vodnika, polazni faktor 1,85. Otišao sam sa 20% HRVI, opća nesposobnost, 20% vojni dio, 80% civilni dio. Broj dana u borbenom sektoru je 449, status dragovoljca. Znači, iz profesionalne prijašnje, sada odlazim u opću mirovinu sa statusom HRVI 20% trajno. Nadam se da sam dao sve potrebne podatke za izračun pa Vas molim da mi izračunate koliko bi mi iznosila nova mirovina, barem okvirno da znam čemu se nadati. Lp.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , prof je napisao:

Poštovanje MIRAT,

najviši iznos invalidske mirovine -opća nesposobnost uz status HRVI bi vam mogao biti:

Izracun mirovine.jpg

MIRAT braniteljske invalidske mirovina.makroenabled.xlsm 70 kB · 0 downloads

Hvala na odgovoru,ali bih Vas molio još jedan izračun kada je omjer vojni 40 % a civilni 60% u slučaju priznavanja sa istih 20% HRVI.Ili je to možda moguće tek sa30% HRVI? Hvala pošto. prof. i isprika ako davim sa pitanjima. Lijepi pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija