Jump to content

Eos Matrix/ "gubitak mojih uplata"


BlueLucy

Preporučene objave

Poštovani,

Oprostite na pomalo apsurdnom naslovu teme,jednostavno nisam bila sigurna što upisati a ne zaplakati.

Krajem veljače ove godine, sjeda mi  ovrha na račun od strane eos matrixa, ovjerena putem JB.

Okej, dug ću otplatiti jer nakon traženja pravne pomoći ostao mi je samo gorak okus u ustima.

 

Dug je iznosio malo više od 11 000 HRK.

Prva otplačena rata mog dugovanja bila je cijela moja plača, ( naknadno uspjevam riješiti zasticeni račun) te nadalje dug otplačujem tako da mi se skida dio koji mi sjeda na blokirani račun.

 

Do travnja sam dug smanjila na nešto manje od 6000 kn. Sa današnjim datumom na blokirani račun sjeda mi iznos dobiven sudskim putem kao oštečeniku u iznosu od 5750 HRK, te si sama sa zaštičenog računa na blokirani račun uplačujem iznos od 165 HRK koliko mi iznosi sveukupni ostatak duga.

 

Okrečem broj EOS sluzbe za korisnike kako bih potvrdila da je moj dug otplačen.

 

Gospoja, koja me upozorava i da se razgovor snima i bla bla, govori da je od svih mojih zapljenjenih sredstava njima proknjižen samo ovaj iznos koji sam dobila kao oštečenik. 😅😅 I gospoja veoma "brižno" govori da ne zna gdje su mi sjeli ostali novci ,da to njima nije prokniženjo( laži.) te da da bih ja zatvorila KUPOPRODAJNI ugovor između Eos i PBZ card ,trebala uplatiti još 5900 kn duga(to je ono što sam  gore navela da mi je ostalo nešto manje od 6000 kn duga)

 

Druge ovrhe nemam samo njih.

Upozoravam gospoju da to nije moguče, svakog 1og u mjesecu dobijam putem e-građani stanje duga, te na mpbzu kada mi se sredstva zapljenje piše broj moje ovrhe, skupa sa gospojom vodim računicu i gospoja priznaje da sam u pravu te da sa današnjim datumom iznos mog duga iznosi 0,00 HRK.

 

Od mene samo ljubazno trazi listu specifikacije iz Fine, istu ću dobiti sutra,te da im dostavim putem e-maila, a ona će svakako provjeriti gdje je greška kod njih. 😅😅

 

Trebala bih savjet za iduče:

 -Što učiniti ako Eos inzistira da dug nije otplačen iako imam dokaze o zapljeni sredstava, odnosno o zapljeni svih iznosa u periodu veljača-travanj 2022.?

-Obratiti se odvjetniku sa svim financijskim izvještajima vezanim uz ovrhu? 

-Ukoliko dođe do toga da ću morati ići putem odvjetnika, postoji li mogučnost da se dođe do snimke razgovora gdje gospoja priznaje da mog duga više nema?

 

Također ukoliko se netko našao u ovakvoj situaciji,slobodno mi se obratite.

 

Lp!

 

 

uređeno: od BlueLucy
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako od blokade računa nije prošlo 60 dana, sav novac stoji na posebnom računu i biti će prebačen eosu 61.dan te će vaš račun biti odblokiran.

Ako želite da to bude i prije 60 dana, možete na fini potpisati suglasnost da novac proslijede odmah.

Zadnje, ako vam stanje na e blokadi pokazuje saldo nula i ulogu vam ne igra par dana ( jer očito 60 dana je negdje vrlo blizu sada ) , fina će vas

automatski odblokirati i eos ne morate niti kontaktirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija