Jump to content

Pao sam opet sa marihuanom

Snow1234
 Dijeli

Preporučene objave

Pozdrav ljudi,

prije par dana pao sam sa 0,3 grama marihuane.Nisam posjedovao niti drobilicu niti rizle nego sam imao samo novcanik i kutiju cigara.BIo sam priveden i potpisao potvrdu o oduzimanju predmeta.Rečeno mi je da će biti dignuta prekršajna prijava i da ću dobiti samo prekršajnu kaznu i poziv za sud u kojem bi mi trebala biti izrečena novčana kazna ili odlazak na odvikavanja.Problem je u tome šta prvi put kad sam imao situaciju sa policijom bio sam u društvu prijatelje i imao sam veću količinu(14.g) i dobio sam kaznenu prijavu zato što sam omogučio nekome da konzumira(makar su oni svi konzumirali i bez toga sam im omogucio i neki su i duze konzumirali i prije nego ja).Pošto nikada nisam bio kaznjavan i student sam dobio sam uvjetnu kaznu od 3 godine na kojoj piše da ako unutar tri godine ne počinim kazneno djelo da neće biti izrečena i provjerio sam papire i to je prošlo još prošle godine.Kazna je gotova i ja sam tehnički oslobođen tog djela.Moje pitanje za vas je da li može se meni to pripisati ili utjecati na odluku suca trenutnog prekršaja i da li mogu vjerovati ovome šta mi je bilo rečeno od policajaca?Količina je praktički ne postojeća i bilo je čisto za osobne potrebe.Niti sam sa ikime konzumirao niti je itko uključen u tu priču osim mene.Nikada nisam prekršajno kažnjavan niti za brzinu ,čak nemam ni kaznu za parkiranje i znam da to više nikada neću učiniti i zato mi je bitno da ne mogu dobiti ništa katastrofalno kao zatvor ili nešto jer sam čitao u zakonu da na lokalnom sudu za prekršaje ne moze biti izrečena nikakva kazna osim novčane ili odvikavanja i čitao sam ovdje po forumu druga iskustva i večinom piše da mi se to ne moze pripisati.I to je moje drugo pitanje.

Nadam se da mi može netko dati točnu informaciju u što kračem roku.

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Napravi novi...

Važna informacija