Jump to content

privatna tuzba


mrki1234

Preporučene objave

trebao bih savjet ljudi.naime,prije otprilike 3 godine dogodila se nezgoda.ja i 2 poznanika smo sjedili na klupi i pili alkohol.ta "nesretna"klupa je inace iznad vode(kao neko kupaliste)i u jednom trenutku jednom od njih se zavrtilo u glavi i poronuo je dolje prema vodi.nekako nezgodno je pao,udario glavom i upao u vodu.drugi poznanik i ja smo ostali u soku i potrcali prema dole,kad smo shvatili da pluta.izvukli smo ga iz vode i poceli ga reanimirati sa jos jednim covjekom koji je kasnije dosao.pozvali smo hitnu ali smo ga uspijeli ozivjeti prije nego je hitna dosla.naravno nakon toga smo dali iskaze na licu mjesta policiji.isli su okolo i ispitivali svjedoke,a bilo ih je dosta.postavilo se pitanje dal ga je netko gurnuo(nitko ga pipnuo nije)inace je covjek nekih svojih 50 plus godina.svjedoci na licu mjesta ispitani kao i mi.da bih onda nakon nekoliko dana od majke ozlijedjenog cuo da su doktori rekli da je vec on otprije imao na desetke hematoma na glavi od razno raznih padanja i da mu je vec neka zila bila pukla u glavi te da je prehodao mozdani.takodjer je rekla da je tada imao 3,15 promila u krvi kada se nesreca dogodila.jadan ostao je nepokretan i ne prica vise.u prijevodu biljka.to je nazalost sada svih nas koji smo imali i imaju veze.da bih neki dan dobio poziv za sud i shvatio da me njegova majka i sestra privatno tuze,kao i drugog poznanika.mene zanima dali se istina moze izvrnuti?dali mi je potreban odvjetnik za to?jer ja sam smatram da mi ne treba jer nista nisam u radio.ako sam nesto i napravio onda je to da sam mu spasio zivot.jasno mi je da njegova majka i sestra ne mogu to prihvatiti...ali jednostavno je tako bilo.policija je bila na uvidjaju,svjedoci ispitani na licu mjesta kao i mi.doktori takodjer ispitani i dali su tu dijagnozu da kazem koju sam gore napisao.znaci drzava nije pokrenula nikakav postupak jer je ocito policija shvatila da je bila nesreca njegova.moze li molim vas savjet jer se bojim onog najgoreg.dali da uzmem odvjetnika ili jednostavno odem tamo sam i kazem onako kako je bilo bez straha.

sve me to uznemirava jer nasao sam se na krivom mjestu u krivo vrijeme.da kazem spasio sam mu zivot a sad bi se ne daj boze mene mozda teretilo za tu nesrecu.

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija