Jump to content

Problem sa HEPom


YukkiGambit

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Potreban mi je bilo kakav savjet u vezi rijesavanja situacije koja se vec godinama desava sa Hrvatskom Elektroprivredom. 
Vec godinama na adresu mog prebivalista dolaze upozorenja i racuni od strane navedene tvrtke na ime mog djeda koji je preminuo prije 40 godina. 

Ta situacija nikad nije predstavljala problem jer ipak navedena osoba je preminula. 
Nije cak ni predstavljalo problem sto ja dijelim ime i prezime sa svojim djedom.
Ali naravno od nedavno (nekoliko godina) sustav HEPa je povezao je ime mog djeda sa mojim OIBom.

OD tada sam zaprimio vise upozorenja sa svojim oibom na njima te u vise navrata pokretanje ovrha po mom OIBu. 
Vec su stornirali ovrhe i tuzbe u proslosti ali unatoc tome isto se ponavlja opet i opet. 

Ne zelim zvucati pateticno ali konstantno uznemiravanje sa njihove strane oko necega sa cim ja nemam nikakve veze jer nikad u zivotu nisam imao ugovor sa HEPom je presl svaku granicu.
Stoga da vas dobro ljudi pitam. Da li imam osnove za pokretanje tuzbe za uznemiravanje, jer svaki put kada nova ovha ili tuzba stigne moja majka dozivi toliko stresa. Ona je osoba koja zaprima navedene dokumente jer ja nisam u Hrvatskoj vise. 
 

Zahvaljujem se na svim odgovorima unaprijed.

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , YukkiGambit je napisao:

Da li imam osnove za pokretanje tuzbe za uznemiravanje

Ne, nemate.

prije 4 sati , YukkiGambit je napisao:

Vec godinama na adresu mog prebivalista dolaze upozorenja i racuni od strane navedene tvrtke na ime mog djeda koji je preminuo prije 40 godina. 

Da li se uredno plaća struja na toj adresi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija