Jump to content

Dizanje kata


Kartezij

Preporučene objave

Pozdrav

Zanima me jeli ikako moguce napraviti dogradnjh kuce(dizanje kata) na parceli koja sa tri strane nije udaljena 3 metra od međe. Objekt je kao takav legaliziran a prostorni plan ne dozvoljava gradnju na udaljenosti manjoj od 3 metra. Postoje li kakve žalbe ili rupe u zakonu kako bih mogao legalno dograditi kat?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , Kartezij je napisao:

prostorni plan ne dozvoljava gradnju na udaljenosti manjoj od 3 metra. Postoje li kakve žalbe ili rupe u zakonu kako bih mogao legalno dograditi kat?

Rupa i žalbi nema no vas bi trebalo zanimati što odredbe prosornog plana kažu o rekonstrukciji/nadogradnji jer bi tu moglo postojati nešto "iznimno" što se tiče udaljenosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 09. 05. 2022. u 14:15, Kartezij je napisao:

Nisu mi dali nikakvo zeleno svjetlo u uranizmu sto se toga tice...al ako se svi susjedi slazu bi li mi mogli potpisat svi i ovjerit to da mozemo gradit na međi jer nitko nikome ne smeta?

Ne jer, u ovom slučaju, nisu bitni susjedi nego ono što kažu odredbe prostornog plana. Mogu susjedi dati suglasnost i da napravite nuklearnu centralu ali ...ali... ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija