Jump to content

Kredit nakon ovrhe


grizli

Preporučene objave

Pozdrav svima!

2013.-te godine dignuti sam kredit u Zagrebačkoj banci , a koji je osiguravalo Croatia osiguranje. 

Zbog nepodmirivanja obveza, kredit je ustupljen Croatiji , koja me nastavila ovrsavati.

Prošli sam tjedan napokon platio ostatak duga direkt na račun ovrhovoditelja ( CO ) .

Budući da sam novac za isplatu ovrhe posudio od prijatelja, želio bih dignuti kredit da mu vratim.

Pitanje , obzirom da su "vratili" crnu listu , ima li ikakve šanse za to? Kako sad to funkcionira obzirom da se radi o Croatia osiguranju, a ne banci ? 

Ako može pomoć ...

Hvala puno 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 08. 05. 2022. u 15:06, grizli je napisao:

Budući da sam novac za isplatu ovrhe posudio od prijatelja, želio bih dignuti kredit da mu vratim.

pa bolje da si pomalo vraćao tu ovrhu jer

prije 3 minuta, grizli je napisao:

Obzirom da se vratila crna lista, ima li ikakvoga smisla odmah tražiti novi kredit ?

mislim da su ti šanse za kredit jako male,bolje rečeno skoro nikakave

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 12. 05. 2022. u 12:46, grizli je napisao:

Tog sam se i bojao... eh šta je tu je, sam sam si kriv...

Hvala na odgovoru 

Danas imate kredita koji se dobiju, a da se ne gleda niti hrok, niti dor i crna lista. Sami nećete uspjeti. Kontaktirajte kreditnog posrednika. Oni će vam sigurno naći rješenje. Pun vam je internet oglasa, da ja ne reklamiram. Dobit će te kredit ako imate zadovoljavajuća primanja 😉

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 14. 05. 2022. u 21:39, zmajja je napisao:

Danas imate kredita koji se dobiju, a da se ne gleda niti hrok, niti dor i crna lista. Sami nećete uspjeti. Kontaktirajte kreditnog posrednika. Oni će vam sigurno naći rješenje. Pun vam je internet oglasa, da ja ne reklamiram. Dobit će te kredit ako imate zadovoljavajuća primanja 😉

Hvala Vam 🙂

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija