Jump to content

Prijetnje nasiljem


lu22

Preporučene objave

Poštovanje,

 ovim putem molim za pomoć ... dakle nedavno sam ponovno primio prijetnju fizičkim nasiljem, osoba je pred svjedocima vikala na mene i izrekla nekoliko puta prijetnju citat "odalamit ću te/puknuti ću te šakom u glavu" ... dakle drugi put u kratko vrijeme ... prvi put sam smatrao da se radi o nastupu u afektu, ali očito nije slučaj.

Budući da za sada nema nisam siguran dali bi isto prijavio policiji, molim za povratnu informaciju dali ima smisla da angažirati odvjetnika koji bi navedenom uputio pismo u vidu zadnje opomene pred prijavu događaja policiji, te tiem eventualno spiječio daljnje prijetnje ...

Unaprijed zahvaljujem

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 minuta, lu22 je napisao:

Poštovanje,

 ovim putem molim za pomoć ... dakle nedavno sam ponovno primio prijetnju fizičkim nasiljem, osoba je pred svjedocima vikala na mene i izrekla nekoliko puta prijetnju citat "odalamit ću te/puknuti ću te šakom u glavu" ... dakle drugi put u kratko vrijeme ... prvi put sam smatrao da se radi o nastupu u afektu, ali očito nije slučaj.

Budući da za sada nema nisam siguran dali bi isto prijavio policiji, molim za povratnu informaciju dali ima smisla da angažirati odvjetnika koji bi navedenom uputio pismo u vidu zadnje opomene pred prijavu događaja policiji, te tiem eventualno spiječio daljnje prijetnje ...

Unaprijed zahvaljujem

 

Možete pokušati sa odvjetnikom ukoliko smatrate da bi takvo pismeno moglo zaustaviti daljnje prijetnje. 

U svakom slučaju dobro je da postoje svjedoci a uvijek Vam ostaje opcija policiji prijaviti kazneno djelo na temelju čl. 139. KZ-a.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija