Jump to content

Potvrđena optužnica u ladici


waRp63

Preporučene objave

Poštovanje

nekoliko godina sam čekao na rješenje ODO Rijeka i na koncu dočekao da je 2020 godine podiglo optužnicu a nakon nekoliko mjeseci sud je potvrdio istu optužnicu

Od tada pa do danas niti jedna procesna radnja nije pdozeta

Poznata je sutkinja koja je zadužena za taj predmet a navodno u sudskim krugovima poznata po "ljenosti"

Konsultirao sam se sa odvjetnikom koji me zastupa da poduzmemo bilo što zbog tog nerada i aljkavosti sutkinje ali mi jeodvjetnik sugerirao da bi to mogao biti "dvosjekli mač" jer kako sam razumio sutkinja bi se mogla "osvetiti" za bilo kakve moje žalbe 

Taj savjet mi djeluje neuvjerljivo i stavlja me u nemoćni položaj žrtve koja je svezana bez bilo kakve mogućnosti da se bori sa takvom lijenom a možd i korumpiranom sutkinjom

Poludo sam jer čerkam godinama da se završi kazneni postupak za k.d. "Prijevara" jer odistog ovisi i moja privatna tužba koja je obustavljena do rješenja k.d. po službenoj dužnosti koji se izgleda nikad neće ni započeti rješavati do zastare.

Da li ima bilo tko nekakva iskustva sličnog karaktera ili ima neki savjet što da radim?

Hvala unaprijed za bilo kakavu pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija