Jump to content

Upisi u vrtić


SaraMuža

Preporučene objave

Pozdrav,

Moje dijete ima 9 mjeseci i u novoj pedagoškoj godini bi krenuo u vrtić. Naime, na riješenje stranica grada Zagreba koje se nalazi na njihovim službenim stranicama piše kako se za vrtić mogu prijaviti svi rođeni do 31.8. 2021. Moje je dijete rođeno sredinom kolovoza 2021. Kao uvjet za upis navodi se kako moramo priložiti cijeni karton kako bi se vidjelo dali je primio MoPaRu cjepivo. Nije, ne zbog mojih osobnih stavova već iz razloga što se to cjepivo prima sa navršenih godinu dana. Kad napuni godinu dana primit će ga. Zanima me dali je uredu da moje dijete izgubi mjesto u vrtić zbog toga? Piše na stranicama grada da su upisi u roku mjesec dana od objave rezultata ili u izvanrednim situacijama do kraja kolovoza. Spada li moje dijete u izuzetke koji se mogu upisati do kraja kolovoza? Osobnog sam stava da bi trebali u vrtiću pričekati jer su i sami vidjeli dokumentaciju da smo i suprug i ja zaposleni te da od rujna i ja krećem natrag na posao. Odnosno, da nam je vrtić doista prijeko potreban. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija