Jump to content

Gradnja vanjskih skala i preuređenje unutrašnjosti kuće


Znam da ne znam

Preporučene objave

Pozdrav,

diobenim ugovorom smo podijelili stambenu zgradu koja se sastoji od prizemlja i prvog kata. Zgrada je izgrađena prije 1968. i  uplanjena je. Za pristup prvom katu trebalo bi izgraditi vanjske skale, probiti vrata na međukatu gdje sada nalazi prozor i napraviti pregradni zid na međukatu i naliti malu ploču te se tako fizički odvojiti. Oko naše čestice na kojoj  je kuća su na pola metra udaljenosti izgrađene kuće koje su legalizirane. Rečeno mi je da za ove radove moram izraditi građevinsku dozvolu, ali da je ne mogu dobiti ako skale nisu udaljene minimum 3 m od susjedne čestice. To je u ovom slučaju nemoguća misija jer je naša kuća udaljena od susjedne maksimalno 3 m i na toj strani ima prozore i jedina opcija za pristup prvom katu su vanjske skale uz  naš zid koji graniči sa susjednom česticom. Što mogu napraviti i jesu li pokretne skale nalik onima za avione opcija ako za njih nije potrebna nikakva dozvola. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija