Jump to content

prijevremena starosna mirovina


hemil20

Preporučene objave

Poštovani,

 

trebala bi mi pomoć, pokušavala sam izračunati prema Vašim tablicama izračun mirovine, ali ne ide mi. Majka će napuniti u srpnju 58 godina, sada već ima skoro 42 godine radnog staža zajedno sa beneficiranim radnim stažom. Hrvatski je dragovoljac bez čina. Dobila je potvrdu od mirovniskog gdje joj je kompletiran staž. Zanima me koji su sve potrebni podaci da Vam dostavim da izračunate koliku bi mirovinu imala ako bi išla od 01.01.2023. i ako bi išla sa napunjenih 60 godina života.  Također  jeli isplativije koristiti 1 stup ili 2 stup. Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 minuta, prof je napisao:

Poštovani,

na moju zamolbu da mi dostavit Vaše podatke koje bih upisao na bijela polja Vi mi dostavljate hrpu Vaših papira koje bi ja trebao zbrajati bar 5 sati. Ništa od toga.

Ima li Vaša majka pristup e građanin ?

Poštovani,

isprike, imamo e građani, probat ćemo tamo, svakako hvala Vam. Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete kliknuti  ovdje   kako biste pristupili e građanin, iskoristite vjerodajnicu za ulaz u sustav.                 

Otvorite korisničke stranice HZMO u  e građanin i onda malo istražite kako što funkcionira.  Pogledajte  Informativni izračun.

Zatražite informativni izračun prijevremene starosne mirovine.

Sve ovo može potrajati 2 do 3 radna dana ali onda imate ono najvažnije, prosječni vrijednosni bod (pvb) za ukupni radni staž.

Tada uz točan broj dana provedenih u borbenom sektoru i preciznim mirovinskim stažom na simulirani nadnevak umirovljenja imate sve što Vas sada interesira.

Izracun svih prijevremenih mirovina.jpg

od 14.5.2022.g. izračun prijevremenih starosnih mirovina.makroenabled.xlsm

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija