Jump to content

Ovrha za Iskon Internet pokojnika


Jasminka A

Preporučene objave

Moj maloljetni sin je dobio uplatnicu od tvrtke eOs. Traže da podmiri dug za Iskon Internet koji je imao njegov već dvije godine pokojni otac. Ukoliko ne plati pozivaju se na sudski proces i ovrhu. Sin nikad nije živio na toj adresi a ima maloljetnicki račun na koji mu dolazi 2000 kn očeve mirovine. Ne znam od kud im podaci gdje živimo? Da li uopće je dužnost podmiriti nešto što nisi potpisao nego je netko drugi sklopio ugovor.

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 20. 05. 2022. u 2:37, Jasminka A je napisao:

Moj maloljetni sin je dobio uplatnicu od tvrtke eOs. Traže da podmiri dug za Iskon Internet koji je imao njegov već dvije godine pokojni otac. Ukoliko ne plati pozivaju se na sudski proces i ovrhu. Sin nikad nije živio na toj adresi a ima maloljetnicki račun na koji mu dolazi 2000 kn očeve mirovine. Ne znam od kud im podaci gdje živimo? Da li uopće je dužnost podmiriti nešto što nisi potpisao nego je netko drugi sklopio ugovor.

 

 

 

Sin Vam je maloljetan., tako da njegov potpis bez vas kao skrbnika nebi vrijedio ništa. Nemaju mu se pravo obraćati bez vas. Imala sam sličan slučaj. Tako su mi u policiji rekli. Njima sam zaprijetila da ću ih prijaviti., ni traga ni glasa već tri godine od njih. U našem slučaju, otac mu je živ ali nisu se mogli naplatiti od njega., a nisu niti od nas. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija