Jump to content

Spor o nasljeđivanju imovine


Marina Matija Ćurić

Preporučene objave

Postovani!

Ja sam Matija Ćurić iz Zagreba a htjela bih pokrenuti spor protiv ujaka koji me nasamario nakon djedove i bakine smrti i sebi neprisvojio sve sto su djed i baka stekli i maslijedili. Imovina u Zagrebu vrijedi minimalno pola milijuna eura i bilo je novaca na njihovim racunima u bankama. Imam jednog brata i tri sestre a moja pokojna mama bila je djedovo i bakino najstarije dijete a ja sam najstarije njihovo unuce. Zivjela sam s njima od 18. godine sve do bakine smrti 10.6. 2018. Ujak prica da ce njegov najstariji sin rusit kucu i na zemljistu gradit hotel sa novcima koje je nezakonito stekao u Berlinu baveci se sumnjivim poslovima. Ja momentalno zivim na Savici sa novom osobnom iskaznicom, a u kuci u Ratarskoj 42 placam rezije imam tamo u suterenskom dijelu kuce stvari u stanu ukupne povrsine preko 60 m 2. Jedino ja imam kljuceve od tog stana i postanskog sanducica, dok kljuceve od gornjeg dijela kuce ( visoka prizemnica) cuva tetka, mamina i ujakova mlađa sestra koja također zivi u Zagrebu. S njom sam u relativno dobrim odnosima dok su odnosi sa ujakom jako losi. Oko kuce je cvijetnjak i brajda vinove loze a iza je veliki vocnjak te ima mjesta i za sadnju povrca, koje sam uzgajala s bakom a nakon njene smrti nastavila sama i odrzavala kucu i sve oko kuce uz pomoc susjeda. Trazim odvjetnika koji ce me uputiti u moja prava, po mogucnosti nekog tko radi na proviziju ili mozda samo za pocetak pro bonno.

Matija Ćurić  092317-2991

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija