Jump to content

Na crnoj listi ili ne?


Bob rock

Preporučene objave

Pozdrav.

Možda je netko imao sličnu situaciju pa zna nešto više.

Naime imao sam ovrhu od porezne uprave zbog neplaćenog poreza (na kupovinu nekretnine) .

Cijelo to vrijeme sam uredan u plaćanju kredita prema banci,nisam čak ni tražio moratorij za vrijeme korone.

Zanima me dali sam dospio na "crnu listu"banaka jer mi je račun za vrijeme trajanja ovrhe bio blokiran (cca 1. god) ali sam svo to vrijeme blokade bio uredan platiša kreditnih obaveza prema banci.

Znači dugovao sam isključivo poreznoj upravi/min.financija a ratu kredita sam normalno uplaćivao u poslovnici banke jer za vrijeme blokade računa nije funkcionirao trajni nalog.

Pitanje je sad dali sam sad na crnoj listi banaka zbog blokade.

Napominjem da sam u nazad nekoliko mjeseci ovrhu "riješio" a račun mi je odblokiran.

Hvala.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Bob rock je napisao:

Zanima me dali sam dospio na "crnu listu"banaka jer mi je račun za vrijeme trajanja ovrhe bio blokiran

nisam siguran,ali mislim da se to ne vidi u hroku (osr) što bi trebal biti dobra stvar jer to onda bude vidljivo 4 godine.....međutim banke znaju provjeravati i preko fine da li si bio blokiran ,pa će se onda to vidjeti (tvoja matična banka svakako zna da si bio blokiran).....sreća je da to bude kraći period,negdje gledaju zadnjih 6mj,negdje godinu.......

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija