Jump to content

Fizički napad


ASIJA

Preporučene objave

Poštovane kolege, molim vas da mi pojasnite sljedeću situaciju. Desila se svađa između mene i dvoje starijih ljudi, ta gospođa koja je započela svađu, pozvala je mene i moju mama kod sebe u kuću na kafu, nakon što nas je verbalno napala, ja i moja mama smo ustali i krenuli kuci, a ona je digla ruku na mene a ja sam uhvatio njenu ruku i spustio je, zatim je njen muž istrčao iz sobe i pao te prebio prst, ona je zvala policiju i slagala da sam ga ja gurnuo, moja mama je vidjela kad je ta osoba sama pala, a kako je taj čovjek u poznim godinama i prošle godine je dva puta u toku godine pao u svojoj kući i prebio nogu o čemu postoji med. dokumentacija. Mi godinama se družimo s tim osobama te smo u familijarnim odnosima. Ako te osobe podnesu tužbu ili k. prijavu protiv mene, šta mi je učiniti da se odbranim. Kada je došla policija izdali su mi usmeno upozorenje, i na tome se završilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, ASIJA je napisao:

Poštovane kolege, molim vas da mi pojasnite sljedeću situaciju. Desila se svađa između mene i dvoje starijih ljudi, ta gospođa koja je započela svađu, pozvala je mene i moju mama kod sebe u kuću na kafu, nakon što nas je verbalno napala, ja i moja mama smo ustali i krenuli kuci, a ona je digla ruku na mene a ja sam uhvatio njenu ruku i spustio je, zatim je njen muž istrčao iz sobe i pao te prebio prst, ona je zvala policiju i slagala da sam ga ja gurnuo, moja mama je vidjela kad je ta osoba sama pala, a kako je taj čovjek u poznim godinama i prošle godine je dva puta u toku godine pao u svojoj kući i prebio nogu o čemu postoji med. dokumentacija. Mi godinama se družimo s tim osobama te smo u familijarnim odnosima. Ako te osobe podnesu tužbu ili k. prijavu protiv mene, šta mi je učiniti da se odbranim. Kada je došla policija izdali su mi usmeno upozorenje, i na tome se završilo.

I vjerovatno je ovdje priča završena. Vi imate svjedoka(svoju majku), a ako niste ništa učinili tada nema potrebe da se icega bojite.

Imajte na umu da je i lažna prijava kaznenog djela sama po sebi kazneno djelo, pa tako, ukoliko navedene osobe protiv Vas lažno podnesu kaznenu prijavu, same će kazneno odgovarati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija