Jump to content

Naknade izuzete od ovrhe


Marija64

Preporučene objave

Dobra večer. Imam jednu dilemu gledala sam na stranicama Fine koje su naknade izuzete od ovrhe i nije mi sve jasno. Trebam dobiti financijsku pomoć za troškove pogreba za jednog člana obitelji. Osoba je radila u državnoj firmi i poslala sam zahtjev i dobila sam pozitivnu odluku da će na moj račun firma uplatiti 7500 kn za troškove pogreba. Na Fini piše da su te naknade u vezi smrti izuzete od ovrhe ali nisu bas precizni. Trenutno sam blokirana i zanima me je li ta naknada na ime troškova pogreba izuzeta od ovrhe. Samo da znam mogu li računati na tih 7500 kn ili će dio tog iznosa otići onima koji su me blokirali. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako mislite na ovu točku-

potpore zbog invalidnosti radnika (2.500,00 godišnje) i neprekidnog bolovanja radnika duljeg od 90
dana (2.500,00 kn godišnje), potpore za slučaj smrti radnika (7.500,00 kn osim jednokratnih potpora
koje poslodavci isplaćuju djeci radnika zbog smrti radnika, a koje potpore su u cijelosti izuzete od
ovrhe) i smrti člana uže obitelji radnika (do 3.000,00 kn godišnje), do propisanih iznosa do kojih se ne
smatraju oporezivim primicima po osnovi od nesamostalnog rada

kod Vas se radi o smrti radnika u državnoj firmi i po mom mišljenju bi trebali dobiti svih 7500 kn na zaštićeni......taj račun obavezno navesti........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Mister-X je napisao:

ako mislite na ovu točku-

potpore zbog invalidnosti radnika (2.500,00 godišnje) i neprekidnog bolovanja radnika duljeg od 90
dana (2.500,00 kn godišnje), potpore za slučaj smrti radnika (7.500,00 kn osim jednokratnih potpora
koje poslodavci isplaćuju djeci radnika zbog smrti radnika, a koje potpore su u cijelosti izuzete od
ovrhe) i smrti člana uže obitelji radnika (do 3.000,00 kn godišnje), do propisanih iznosa do kojih se ne
smatraju oporezivim primicima po osnovi od nesamostalnog rada

kod Vas se radi o smrti radnika u državnoj firmi i po mom mišljenju bi trebali dobiti svih 7500 kn na zaštićeni......taj račun obavezno navesti........

Meni to izgleda kao to. Prema tome iako sam blokirana moci cu podici s računa kompletan iznos?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija