Jump to content

Susjedi ometaju kretanje po javnoj uličici ispred svoje kuće


Gentlegiant

Preporučene objave

Pozdrav,

Imam situaciju gdje živim na sredini uske uličice na kojoj mi s obje strane susjedi svojim stolovima i "vrtnim stolicama" pa nekad čak i ležaljkama spriječavaju normalno kretanje.

Ulica je na nekim mjestima široka samo metar ipol i kad dođu svi ti stolovi jedva mogu progurati bicikl.

Jedni od njih mi govore zadnje 4.g da zabranim prolazak turistima pored njihove kuće jer im to uznemirava psa.

Ugl. dvije obitelji svojataju javnu ulicu i ponašaju se kao da je njihovo vlastito dvorište i ja im sad tu nešto smetam svojim prolaskom, skupa s turistima.

Žalila sam se općini na situaciju međutim oni nisu poduzeli ništa.

Prilažem sliku gdje se vidi najširi dio uličice s jedne strane, s druge strane iznosi svega 1,5m.

Tu se vidi dio ulice koji svojataju ovi koji ne žele da mi turisti prolaze tu, pa nekad stave i ležaljku na put nasuprot ovog što se vidi na slici.

Molim Vas za pomoć, te da me uputite u moja prava

Postajem očajna, svaka pomoć/savjet su dobrodošli.

Hvala unaprijed!Screenshot_20220530-134908_WhatsApp.thumb.jpg.15a41210285d27631ad83eeadc39af68.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija