Jump to content

Promjena kućnog broja / procedura


Katarinica

Preporučene objave

Poštovani,

suvlasnici smo nekretnine na jednoj čestici i adresi, a ulaz u nekretninu je na drugoj adresi. Htjeli bi podnjeti zahtjev za promjenom adrese i dodjelom novog kućnog broja, kako bi dijete mogli upisati u školu kojoj pripada ta adresa, na kojoj i živimo i ulazimo u nekretninu, jer po papirima je nekretnina na drugoj adresi i pripada školi koja nam je podosta udaljenija od nekretnine. Na gov stranicama nisam našla takav zahtjev. Molim pomoć na koji način da to ostvarimo.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Katarinica je napisao:

Poštovani,

suvlasnici smo nekretnine na jednoj čestici i adresi, a ulaz u nekretninu je na drugoj adresi. Htjeli bi podnjeti zahtjev za promjenom adrese i dodjelom novog kućnog broja, kako bi dijete mogli upisati u školu kojoj pripada ta adresa, na kojoj i živimo i ulazimo u nekretninu, jer po papirima je nekretnina na drugoj adresi i pripada školi koja nam je podosta udaljenija od nekretnine. Na gov stranicama nisam našla takav zahtjev. Molim pomoć na koji način da to ostvarimo.

 

Koliko sam vas ja shvatio, vi bi htjeli promijeniti adresu kuci koja vec ima adresu, odnosno htjeli bi promijeniti adresu bez da se fizicki priblizite toj skoli?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tako je, jer smo fizički dovoljno blizu toj školi, tehnički jesmo u toj ulici koja pripada školi, samo u papirima (čestice, zemljišne knjige) nismo. kuća je na uglu dvije ulice i upisana je na ulicu na kojoj uopće nije ulaz. nemamo veze sa tom ulicom, ali kako se vodimo po toj ulici dijet pripada u dalju školu. podosta dalju.

prije 1 sat, Persona je napisao:

Koliko sam vas ja shvatio, vi bi htjeli promijeniti adresu kuci koja vec ima adresu, odnosno htjeli bi promijeniti adresu bez da se fizicki priblizite toj skoli?

no, nije tisključivo poanta u školi, registracija tvrtke, adresa tvrtke sve treba točnu adresu, a ne da svaki puta kad nam netko (nama i suvlasnicima) dolazi objašnjavamo dođete u jednu ulicu, ali onda idete u drugu na kojoj je ulaz).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija