Jump to content

Otvaranje obrta uz stalni odnos kod drugog poslodavca


Baltazar1990

Preporučene objave

Pozdrav,

u fazi sam otvaranja paušalnog obrta sa primarnom djelatnošću posredovanje u prometu nekretninama. U zakonu stoji da je jedan od uvjeta za otvaranje potrebno imati jednog agenta zaposlenog na puno radno vrijeme i sa položenim ispitom odnosno licencom za agenta. Da li postoji način koji bi mi omogućio rad na takav način. 

Screenshot_3.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , Baltazar1990 je napisao:

Pozdrav,

u fazi sam otvaranja paušalnog obrta sa primarnom djelatnošću posredovanje u prometu nekretninama, trenutno sam stalno zaposlen na puno radno vrijeme. U zakonu stoji da je jedan od uvjeta za otvaranje paušalnog obrta za promet nekretninama potrebno imati jednog agenta zaposlenog na puno radno vrijeme i sa položenim ispitom odnosno licencom za agenta. Ja imam položen stručni ispit za agenta, ali  sam zaposlen kod drugog poslodavca na puno radno vrijeme i htio bih da tako ostane odnosno htio bih raditi u svom obrtu uz stalno zaposlenje kod drugog poslodavca ali prema zakonu je to nemoguće. Da li netko zna način po kojem bi to bilo moguće?

Screenshot_3.png

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
Dana 23. 06. 2022. u 18:46, Baltazar1990 je napisao:

Pozdrav,

u fazi sam otvaranja paušalnog obrta sa primarnom djelatnošću posredovanje u prometu nekretninama. U zakonu stoji da je jedan od uvjeta za otvaranje potrebno imati jednog agenta zaposlenog na puno radno vrijeme i sa položenim ispitom odnosno licencom za agenta. Da li postoji način koji bi mi omogućio rad na takav način. 

Screenshot_3.png

https://www.hgk.hr/odjel-trgovinu/udruzenje-poslovanja-nekretninama/najcesca-pitanja-za-posrednike-u-prometu-nekretnina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija