Jump to content

5mjeseci zatvora jer prodjes kupit kruh svako jutro


Sandy12345

Preporučene objave

U ozujku me odveli u postaju ,ali nisam bila osumnjicena niti ispitana.Idite kuci kazali su.

Nakon toga 20 dana iz cista mira:pismo psihijatra dodjite provest cemo vase psihijatrijsko vjestacenje.nakon 10 stize nalog za vjedtacenje od DO i pouka u kojoj se mene ne tereti za nista,veca samo pise osnovana sumnja nametljivo ponasanje

.nakon dva mjeseca stize clanak 213.dokazne radnje i nova pouka gdje pise da sam fotografirala i snimala prijavitelja  hodala do trgovine i do auta prijavitelja i to od 2020 do 2022.

Dakako to nije istina.prijavitelj je mene uhodio vrebao i ptijetio mi smrcu ludnicom otmicom i yo sve barem 100 puta.nekoliko snimki prijetnji sam ga uspjela snimit i sad mene kazneno progone po laznoj prijavi.

Sto da radim?po mojim DO nije poduzeo nista,nisu ni snimke pogledali vec sve odbaccili i sad progone mene jer sam hodala pred kucnim pragom.cijeli dogadjaj je pred mojim dvoristem.

Ja uhodila ulicnog pijanca pred mojim kucnim vratima.ovo nema veze sa pamecu.Kakav je ovo DO i kako se bave ovim nebuloznim prijavama pijanca,a po mojoj prijavi nisu htjeli postupati.

Osim toga u ozujku me DO pustio kuci bez osumnjicenja,a onda me hoce vjestaciti jet znaju da nema djela ni dokaza pa bi vjestacenjem nadomjestili cinjenicu da prijavljena nije pocinila nista,pa ajmo je vjestaciti da mozemo prisiti sto god zelimo.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Osudjena 5 mjeseci zatvora dvije godine uvjetno jer me pred kucom prijavio ulicni pijanac da svaki dan prodjem ulicom kad idem po kruh.kazneni nalog.podnijela prigovor,stigla optuznica.8 dana za odgovor

Pise da prolazim ulicom  pred svojim kucnim pragom,da hodam do vozila,da podjem u obliznju trgovinu i da se nikada ne obracam tom covjeku te da zbog toga osoba/ulicni pijanac/ koji mi je pred dvoristem svaki san osjeca tjeskobu te da sam pocinila nametljivo ponasanje prolazeci kupit kruh,ili do vozila ili do ducana,stovise prolazim ulicom i nikada ne odgovaram toj osobi na njegovo konstantno obracanje te on osjeca nelagodu jer mu nikad nista ne odgovaram na njegove upite.

Prema tom pijancu nisu ozbiljno postupali,platio je dvije kazne jer me vrijedjao i vikao  ,a mene su osudili na zatvor jer sam prijavila nasilje i prijetnje smrcu od strane ulicnog pijanca.

Kakvo je to nametljivo ponasanje poci kupit kruh i bez rijeci brzinski hodati ulicom.?

5 mj zatvora je sam odbila komunicirati sa ulicnim pijancem,a koji mi svaki dan prijeti svim i svacim.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nasli su mu tri lazna svjedoka.

1.prva svjedokinja zivi preko puta mojeg doma:izjavila je da sam ja bezobrazna i da radim nepodobstine te da sam snimala prijavitelja -pijanca- i kad mi se ona obratila i pitala STA RADIS? Da je okrivljena odmah prestala snimati i brzo se udaljila .

2. I 3. Svjefoci Meni nepoznate osobe a koje mene takodjer ne poznaju izjavljuju da su PRISUSTVOVALE DOGADJAJU.

Hop !

Svjedokinja br 1. Je osoba s kojom takodjer ne kominiciram jos od vremena ,ima 15g,od kad su nam srusili vrata dvorista kako bi oni napravili novi ulaz u svoju nekretnu preko naseg dvora.Ista svjedokinja je vise puta zacepljivala smecem odvodni otvor u mojem dvoru pred najavljenu  kisu kako bi meni izazvala poplavu u dvoristu i jos mi prijetila policijom jer sam  odcepila i ocistila odvod prije kise.

Sve je snimila i kamera kako luda i bolesna zena ulazi u moj dvor i zatrpava odvod smecem.

-Izjavila je da sam prestala snimati kad me ona napala. I u cemu je problem ako okrivljena odmah prestaje snimati kako svjedokinja kaze.

Istina je ovo :da ona nije vidjela snimanje jer ga nije bilo i nije mi govorila o snimanju uopce.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 locked this forumu
Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija