Jump to content

Preporučene objave

Naime imao sam dvije ovrhe, jednu u iznosu od 6000 kn koju je otkupio eos matrix i jednu od 3000 kn koja se vodila na t-com. Kada sam se zaposlio otvorio sam zasticeni racun te sam u razdoblju od 1. mjeseca 2021. do 11. mjeseca iste godine prvu ovrhu otplatio te na placi u 11. mjesecu uplatio odmah 3000 kn kako bih se rjesio i ove druge, vec sam u 10. Mjesecu shvatio da moja firma bez moga znanja takodjer salje novce eos matrixu mimo onoga sto mi sjeda na bankovni racun i nekoliko trenutaka kasnije nestaje, iako mi nije odmah bilo u potponosti jasno sto se ustvari desava. Ni sad mi nije najjasnije ali tada  nisam ni slutio. U 11. Mjesecu sam tako otplatio sve ovrhe te su mi odmah iduci dan odblokirani svi racuni. Radio sam u svedskoj do 5. Mjeseca 2022. I nakon toga u njemackoj evo do sada. I tek sada, tocnije jucer sam prvi puta dobio platnu listu u ruke i vidim da i dalje moja firma uplacuje eos matrixu, znaci od 9000 kn duga ja sam otplatio 10 204 kn i jos ko zna koliko da nisam znao i mislio sam da sam slobodan. Danas nazovem eos matrix i pitam zasto mi uzimaju novce oni zacudo kazu nesto tipa dada bili ste duzni ali evo bas sada vise niste nista duzni. I kaze mi covjek da sam u 1. Mjesecu 2022. Godine bio i dalje duzan 7000 kn. Sto mi je sada ciniti? Kolike su mogucnosti da sam otplatio dug od t coma i oni u medjuvremenu otkupili isti i naplacivali ga trostruko vise? Kakvu oni pravnu osnovu imaju za to? Koliki mi je rok za prigovor i kakve sanse imam da se izborim za ono sto je u sustini moje? Nisu mi poslali nikakvu obavijest niti pismom niti mailom niti telefonskim pozivom niti porukom. Nikakvu obavijest o tome da sam opet ili i dalje duzan nisam dobio. Prije zaposljavanja sam isao u finu i oni su mi izlistali tih 9000 da sam duzan u dva dijela. Izgleda da sam na kraju platio 20 ako ne i 30 000. I skuzio sam da mi na svakoj placi fali po sto ili dvjesto eura ali sam mislio da me firma tu zakida kao sto zakida mnoge. Molim vas pomozite. Unaprijed hvala!

uređeno: od ernestcacic
Gramaticke pogreske
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija