Jump to content

Nova djelatnost već registriranog trgovačkog drustva


Adeline

Preporučene objave

Pozdrav,

molim pomoć. Suprug ima registriranu tvrtku s kojom obavlja jednu djelatnost. Budući da u registru ima navedenu i djelatnost s kojom bih se ja započela baviti, nepotrebno je da i ja otvaram svoju tvrtku.

E, sad, što moramo napraviti? Pod što bi to onda išlo? Podružnica?

Ove dvije djelatnosti nemaju veze jedna s drugom. Knjigovođa nije sigurna što bi trebalo prvo napraviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Miran89 je napisao:

Nema potrebe da se otvaraju podružnice i poslovnice. Provjerite koji su uvjeti obavljanja te djelatnosti, ispunite te uvjete i radite posao preko te firme.

Hvala na odgovoru. Nema nikakvih posebnih uvjeta. Ono sto sam zaboravila napisati u uvodnom pitanju, a bitno je, jest to da budući da ove dvije djelatnosti nemaju nikakvih dodirnih točaka, ja bih htjela nekako drugačije nazvati svoju djelatnost te zbog toga ne znam kako sad to napraviti a da ne otvaram zasebnu tvrtku. Npr. njegova je djelatnost vezana uz motorna vozila i takvo je i samo ime tvrtke, a ja bih se bavila digitalnim marketingom. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija