Jump to content

Vrijeđanje i prijetnja klanjem na radnom mjestu


mikimaus4402

Preporučene objave

Poštovani,

U subotu 23.07.2022 u casinu tijekom radnog vremena, gost casina me izvrijeđao(sve po spisku,+ da sam ustaša) te prijetio da će me sačekati u garaži i zaklati, sve se to dogodilo pred svjedocima te pred video kamerama,a također se sve dogodilo u blizini mikrofona , tako da je snimljen i audio i video dokaz. Nije htio izaći iz casina nakon što ga je zaštitar zamolio te je pozvana policija,koja je napisala izvještaj te ga izvela iz casina . Policija mi je rekla da ako želim da mogu otići u policijsku postaju i prijaviti ga, kao što namjeravam sutra ujutro. Ako mi možete dati neki savjet , te me zanima hoću li morati platiti više od 10-20 tisuća kuna prije nego li se postupak završi i dok ne dobijem odštetu. Mene u ovom slučaju zanima samo odšteta koju bi dobio. Te jel trebam ići kod doktorice i žaliti se na probleme sa spavanjem i strahom od odlaska s posla da me on ne bi dočekao.

(Jesam li pogriješio što nisam danas otišao ga prijaviti nego tek sutra )

Hvala na odvojenom vremenu i lijep pozdrav

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija