Jump to content

Zanemarivanje djeteta

Una123
 Dijeli

Preporučene objave

Pozdrav, zanima me mogu li prijaviti muza i gdje za zanemarivanje djeteta te maltretiranje mene kao trudnice. Radi se o tome da njega po cijele dane nema doma, a ako i je doma, svaki puta poziva svoje kolege s posla koji nam vise cijelo vrijeme u kuci ili vani te je on vani s njima, a dijete place u kuci za njim jer ga vidi na prozoru. Također dok je u kuci samo visi na mobitelu ili igra igrice, ne sjecam se kad je zadnji puta djetetu promijenio pelenu, a kamoli okupao ga, dao mu jesti, presvukao mu odjecu niti ista.. Ja sam pred porod, cijelu trudnocu na strogom mirovanju sto nije nikako moguce bilo jer sam sve po kuci i oko prvog sina sve morala sama obavljati. Da napomenem, planiramo se razvesti kad se rodi drugo dijete jer moramo na socijal pa da rijesimo za oboje djece. On iz kuce ne zeli otici, a ja nemam gdje te planiram predati zahtjev da se on makne iz kuce(ako je to moguce).

Dijeli na drugim stranicama

prije 58 minuta, Borbena7 je napisao:

Ne možete podnijeti nikakav zahtjev za njegovo iseljenje, ali možete pokušati sporazumno riješiti da si isplatite suvlasničke dijelove nekretnine i da se jedno od Vas iseli. 

Aha aha, hvala Vam puno na info. Socijalna mi je rekla jos u 3. mjesecu kad smo bili tamo da mogu podnijeti zahtjev na sudu da u kuci ostanemo dijete i ja ako bude potrebno pa sam mislila da se to moze. Obzirom da se s njim postici ne moze nista sporazumno jedino mi ostaje onda da odemo djeca i ja kad se i drugo rodi ili?

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

• No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

• Napravi novi...

Važna informacija