Jump to content

Otvaranje sezonskog obrta sa palačinkama


Petar 90

Preporučene objave

Pozdrav!

Zanima me da li netko ima kakva iskustva sa otvaranjem sezonskog obrta za palačinke?

Zanima me kako i pod kojim uvjetima mogu otvoriti obrt, potrebna dokumentacija, tehnički uvjeti i sve ostalo što ide uz to.

Radi se o planu da slijedeće godine otvorim sezonski posao sa palačinkama, okvirno 3. mjeseca rada. Lokacija bi bila uz more, odnosno u turističkom mjestu nedaleko od mora. Radilo bi se o kupovini mobilne kućice sa potrebnom opremom ili "običnom" mobilnom kućicom sa naknadnim kupovanjem potrebite opreme za rad. Ja sam stalno zaposlena i to bi mi bio dodatni posao i imam završenu srednju ugostiteljsku školu (ne znam da li to pomaže išta vezano uz tu djelatnost). Planirala sam da mi u tom poslu pomažu mojih dvoje djece i sestra. Čula sam da u otvaranju paušalnog obrta djeca mogu pomagati, pa me zanima ima li ograničeni broj ljudi, odnosno članova obitelji koji mogu pomagati? Može li se uz prodaju palačinki ubaciti npr. prodaja kokica, pomfrita, sladoleda i sl.

Ako netko ima kakva iskustva, informacije ili bilo koju drugu vrstu savjeta puno će mi pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija