Jump to content

Prvi prekršaj u vezi droge...


jovobojler

Preporučene objave

Mi kao ekipa smo isli zapalit na jedno mjesto daleko od svih da nikome ne smetamo. Ni 5 ni 6 policijski kombi je dosao i pitao nas imamo li cega, nismo lagali posto je vec policajac posvjetlio na to i pronasao 1,5 g marihuane, drobilicu i rizle. Pitao je cije je mi smo kao ekipa odgovorilli da je nase, ali policajac nije to uzimao kao odgovor i nastavio nas je ispitivat cije je... Ja sam u strci rekao ajmo rec da je moje posto sam bio jedini maloljetan. Zaplijenili su nam rekvizite te me odveli u civilski auto i ispitivali o dobavljaču. Govorili su mi da mi to nece pisati u dosjeu te da cu na sud ici ali bez novcane kazne. Normalno to je bila laz jer sada kada napunim 18 cekam poziv na sud. Zanima me kolika moze biti novcana kazna, te ako sud pita cije je da kazem da je moje ili govorim istinu da je to zajednicko nase. Ima li sanse da prodem "lišo"  a ako nema moze li se i kako spustiti novcana kazna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija