Jump to content

Raspolaganje imovinom nakon brisanja d.o.o.


crnisin

Preporučene objave

Pozdrav svima, nalazim se u meni specifičnoj situaciji o kojoj ne znam previše pa Vas molim za savjet/informaciju kako postupiti.

Naime, bio sam vlasnik d.o.o. do travnja 2022. godine kada je tvrtka skraćenim stečajnim postupkom brisana iz sudskog registra, tvrtka je ugašena jer je utvrđeno da obveze premašuju imovinu (objavljen je oglas na e-oglasnoj ploči suda koji sam pronašao nakon 6 mjeseci, tako da nisam bio ni na jednom ročištu, niti je itko od dobavljača prijavio ikakva potraživanja).

U imovini tvrtke je bilo vozilo vrijednosti cca 50.000,00 kn koje je odjavljeno u veljači 2022. godine zbog financijskih problema tvrtke, te je ostalo u mom posjedu.

Nakon svega sam pokušao registrirati vozilo na sebe, ali iz CVH kažu da se ponovno treba otvoriti stečaj da bi se imovina raspodijelila, te da ja ne mogu registrirati vozilo na svoje ime.

Ima li itko iskustva s ovakvom situacijom, da li je potrebno ponovno pokretati stečajni postupak ili nešto slično?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija