Jump to content

Zajednicki stan - jednostrano prisvajanje posjeda


didi1

Preporučene objave

Prije nekih 5 godina uradili smo renovaciju stare obiteljske kuce (roditelji, sestra i ja) sa istim udjelom 1/3 svako.  Ukupno je uradjeno 4 stana i plan je bio da ih se proda i podijeli dobit. Sestra nekon izgradnje objekta odlucila da uzme jedan stan sebi. To je bilo OK sa svima. Sestra je vodila sve tranzakcije jer je ona knjigovodja po zanimanju. Prodali smo tri stana ali se novac dijelo jednako na tri dijela. Ostao je stan u kojem je sestra ali je ona promijenila misljenje i kazala da zeli da se stan proda. U stanu je bila 3 godine. Medjutim, posljednje dvije godine ona odbija da se stan stavi u oglas na prodaju ali i dalje je u stanu i uzela je 1/3 novca od prodaje ostalih stanova. Tako da u biti ona ima besplatan stan. Nakon mnogo razgovora i svaki put pristajanja na 'prodaju' stana nikad nije dozvolila da agencija dodje i uslika stan da moze staviti u oglas. Sad je potpuno prestala komunicirati. Poslao sam nebrojen broj poruka i zvao i poslao nekoliko emaila u kojima trazim da se stan stavi na prodaju ali nista se ne desava. Ne znam vise sta da radim. Kakva su mi opcije? Da li netko moze pomoci sa savjetom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija