Jump to content

HRVI-dionice


Imam račun

Preporučene objave

prije 2 sati , Imam račun je napisao:

Evo lutam po forumu pa da vas pitam tko hoće odgovoriti.Imam 20 posto HRVI ako dobijem povečanje recimo na 30 posto ,dali imam ponovo pravo na dionice za tih 10 posto. Unaprijed hvala ako mi tko pomogne odgovorom.

Nije li to pitanje već riješeno u prijašnjim postovima ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Imam račun je napisao:

Evo lutam po forumu pa da vas pitam tko hoće odgovoriti.Imam 20 posto HRVI ako dobijem povečanje recimo na 30 posto ,dali imam ponovo pravo na dionice za tih 10 posto. Unaprijed hvala ako mi tko pomogne odgovorom.

Imaš pravo na razliku.pošalješ im novo rješenje i zatražiš razliku.mislim da mora biti trajno rješenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , buda2 je napisao:

Imaš pravo na razliku.pošalješ im novo rješenje i zatražiš razliku.mislim da mora biti trajno rješenje.

Hvala ti dobri čovjeće,išao sam po temama i nisam uspio naći.Biti ču ti potpuno iskren jednostavno se izgubim i stvarno mi je jako teško pratiti.Pozdrav svim Hrvatskim Braniteljima ma gdje bili.Zaista smo osuđeni cijeli život na nekakve borbe,što je žalosno od onih što nam ih priušte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija