Jump to content

İzaslani radnik


Josipsimic

Preporučene objave

Postovanje, Radio sam kao izaslani radnik cca 2g u njemačkoj prekid rada 29.7.2022godine jer mi je poslodavac uputio pismeni otkaz dok sam bio na dogovorenom godišnjem , znaci usmeno smo se dogovorili da idem 29.7 na godisnji ja i još trojica  kolega već 2 mj unapred smo dogovorili moj godišnji jer sam imao kumstvo u Bosni i Hercegovini  naravno otišao sam i 15.7 kada je bila plaća oni me obavještavaju da sam dobio otkaz i da sam potpisao otkako, tako je krenula rasprava zašto i da sam ja u bosni i nisam mogao potpisati otkaz. Ispostavilo se da je poštar lažirao moj potpis i sredio mi otkaz. 

Sto mogu učiniti po tome pitanju o otkazu? 

Sto mogu učiniti po pitanju da je poštar lažirao moj potpis i time učinio kao da sam ja pristao na otkaz? 

Već rekavši radio sam kao izaslani radnik a poslodavac je odbijao od plate 300e za stan i struju i imam dokaz za to. Prije par dana sam saznao da nije smijemo odbijati za stan i struju jer po zakonu on kao firma mora obezvrijediti besplatni smještaj  radniku! 

Kome da se obratim za sve to neznam odakle da krenem i od koga. 

Molim vas da mi jedno po jedno objasnite ako može što mogu učiniti. 

Hvala unaprijed! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 minuta, Borbena7 je napisao:

Kako znate da je potpisao poštar i što je točno potpisano, odnosno znate li sadržaj tog dokumenta?

Sadržaj dokumenta je izvanredni otkaz od poslodavca, znam jer je poštar priznao.  ja sa sada tražio kada sam izašao iz Republik Hrvatske i kada usao natrag. 20 dana nisam bio u Hrvatskoj, A dokument je poslan s povratnicom tako da je poštar sve riješio. 

Sto sada? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija