Jump to content

Korištenje suvlasničke prostorije u privatne svrhe


anonimno

Preporučene objave

Predstavnik suvlasnika je jednu prostoriju zgrade

koja je zajedničko vlasništvo suvlasnika zgrade

iskoristio u privatne svrhe i ne plača ništa zgradi.

Da stvar bude gora on čak nije ni suvlasnik nego stanar zgrade.Što ja osobno kao suvlasnik mogu poduzeti pošto se on koristi i mojim suvlasničkim dijelom te prostorije te mogu li tražiti naknadu štete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vi osobno možete inicirati sastanak ostalih suvlasnika zainteresiranih za njegovu smjenu, ili iseljenje iz te prostorije, ili dogovor s njim da ostane a da plaća korištenje u sredstva zajedničke pričuve ako zgrada nije etažirana.

 

ako jeste, onda uzmete odvjetnika, pa sami potegnete parnicu i ..ostanete i bez živaca i novaca, a on u prostoriji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Suvlasništvo je izvor svih problema.Da su suvlasnici zainteresirani problema ne bi bilo...Ovako

samo pojedini stanari koji istina nemaju ni živaca ni novaca ali imaju građanske hrabrosti pokušavaju nešto učiniti i ne mire se sa nasiljem,kriminalom itd.Tako da mene u stvari zanima ima li netko pravno iskustvo glede sličnog slučaja nezakonitog korištenja suvlasničkih prostorija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija