Jump to content

Upit ovrha


Upiti

Preporučene objave

Poštovanje, imam pitanje vezano uz ovrhu. Da li je  u skladu sa zakonom da su me ovrsili a nisam dobio niti opomenu niti obavijest a kamoli da sam dobio dokumentaciju u kojoj imam sve stavke navedene i koliko znam u kojem piše do kada imam pravo žalbe i zasto, u svakome slucaju otvorio bi si zasticeni racun a ne ovako da iz vedra neba vidim da mi je sve blokirano i ovrseno. I poštu sigurno nisam prihvatio niti zagubio.da li je moguće nesto u tome slucaju ili nije .. Hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam bio ici cu sutra, radi se o tome da imam jednu jedinu adresu. Da li je moguće da mi nije poslano? . Na e gradanima nisam dobio nikakvu obavijest, na adresu nisam primio a sto se tice maila da li je moguće da se takva posta moze poslat emailom i smatra se vazecom buduci da mi je tamo u sustavu vjerojatno stari email.? To mogu provjeriti kod bilježnika koji je trebao poslat tu postu? I ako e netko drugi potpisao neznam kako ali mogu dobiti taj potpis na uvid? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, Upiti je napisao:

Da li je moguće da mi nije poslano?

Nije. 

prije 1 minutu, Upiti je napisao:

Na e gradanima nisam dobio nikakvu obavijest

Ovo ovisi o tome kada je pokrenut ovršni postupak.

prije 2 minuta, Upiti je napisao:

da li je moguće da se takva posta moze poslat emailom i smatra se vazecom buduci da mi je tamo u sustavu vjerojatno stari email.?

Nije.

prije 2 minuta, Upiti je napisao:

To mogu provjeriti kod bilježnika koji je trebao poslat tu postu?

Treba vidjeti tko je donio to rješenje, pa kod njega otići napraviti uvid u spis. Tražite od FINA-e datum kada je zaprimila zahtjev, jer od tog datuma teče rok od 60 dana sukladno čl. 209. OZ-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 minuta, Borbena7 je napisao:

Nije. 

Ovo ovisi o tome kada je pokrenut ovršni postupak.

Nije.

Treba vidjeti tko je donio to rješenje, pa kod njega otići napraviti uvid u spis. Tražite od FINA-e datum kada je zaprimila zahtjev, jer od tog datuma teče rok od 60 dana sukladno čl. 209. OZ-a.

Hvala. Zanima me jos samo u tih 60 dana jedino sto mogu je buduci da ja sigurno nisam vjestacit potpis ili je mogu ce da je negdje zastala posta na putu do mene i da povuku tu ovrhu dok ne obave sve kako treba jer buduci da ju ja nisam potpisao niti primio negdje postoji problem. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Upiti je napisao:

Zanima me jos samo u tih 60 dana jedino sto mogu je

To je rok da se od suda traži proglašenje ovrhe nedopuštenom.

prije 3 minuta, Upiti je napisao:

povuku tu ovrhu dok ne obave sve kako treba jer buduci da ju ja nisam potpisao niti primio negdje postoji problem. 

Na ovo nemojte računati, jer to naprosto nitko ne radi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija