Jump to content

Prirodna kozmetika


June62

Preporučene objave

Pozdrav, imam novouređenu kuću na selu/u prirodi koja je bogata raznim ljekovitim biljem. Tradicionalno se za svoje potrebe bavimo proizvodnjom istih, ali sada bi voljeli prodavati i viškove. Zanima me kakva je pravna regulativa za prodaju ljekovitog bilja i kozmetike od istog, ako netko može pomoći. Idealno bi bilo iskoristiti kuću kao prostor za proizvodnju budući da to nisu kompleksne kemijske tvorevine, već je bazirano na 1 do 2 prirodna sastojka. Ako netko ima više informacija ili ideju kako što detaljnije pristupiti ovome, značilo bi nam mnogo. Hvala svima! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , June62 je napisao:

Pozdrav, imam novouređenu kuću na selu/u prirodi koja je bogata raznim ljekovitim biljem. Tradicionalno se za svoje potrebe bavimo proizvodnjom istih, ali sada bi voljeli prodavati i viškove. Zanima me kakva je pravna regulativa za prodaju ljekovitog bilja i kozmetike od istog, ako netko može pomoći. Idealno bi bilo iskoristiti kuću kao prostor za proizvodnju budući da to nisu kompleksne kemijske tvorevine, već je bazirano na 1 do 2 prirodna sastojka. Ako netko ima više informacija ili ideju kako što detaljnije pristupiti ovome, značilo bi nam mnogo. Hvala svima! :)

Posavjetujte se sa sanitarnom inspekcijom, oni to kontroliraju i idu gledati prostor, malo si pročitajte: https://dirh.gov.hr/o-drzavnom-inspektoratu-9/ustrojstvo-77/7-sektor-sanitarne-inspekcije/proizvodnja-i-stavljanje-na-trziste-predmeta-opce-uporabe/353 a nekako se morate i registrirati, ne znam da li može preko OPG ako ga imate.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija