Jump to content

Državni stručni ispit/novi način od studenog 22.


Nera20

Preporučene objave

Meni se bliži državni stručni ispit po novom, testiranje preko aplikacije,,,4 ponuđena odgovora, jedan točan....itd..

Znači, nema posebnog dijela više, nema usmenog...što bi trebalo i olakšati način polaganja, zar ne?!

Molim, ako je netko već prošao kroz to da piše svoja iskustva....  

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 07. 11. 2022. u 10:17, Nera20 je napisao:

Meni se bliži državni stručni ispit po novom, testiranje preko aplikacije,,,4 ponuđena odgovora, jedan točan....itd..

Znači, nema posebnog dijela više, nema usmenog...što bi trebalo i olakšati način polaganja, zar ne?!

Molim, ako je netko već prošao kroz to da piše svoja iskustva....  

 

 

I meni se bliži..čini mi se da je možda i teže..nema pitanja..skripti..

Da li se sve mora vaditi iz zakona? Pa još ovisi kako će biti postavljena pitanja..nezz..panika me lovi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 25. 11. 2022. u 7:46, Ivan44 je napisao:

Pozdrav, ima li kakvih informacija vezanih za e-učenje? Po čemu pripremate ispit ako ste već prijavljeni za novi način polaganja?

Ja sam prijavljena na e-učenje u petak. Dosta je dobro osmišljeno. Krenula sam se pripremat po skriptama i zakonima ali mislim da ću sve preko te aplikacije ipak jet je unutra sažeto sve što trebamo. More toga ima i nadam se da ove godine ispit neće biti! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Anita66 je napisao:

Ja sam prijavljena na e-učenje u petak. Dosta je dobro osmišljeno. Krenula sam se pripremat po skriptama i zakonima ali mislim da ću sve preko te aplikacije ipak jet je unutra sažeto sve što trebamo. More toga ima i nadam se da ove godine ispit neće biti! 

Aha, ja sam se pokušao prijaviti, ali mi baca error. Znači kad predamo prijavu za dsi, moraju nam odobrit ulazak na e-učenje? 

Ako ima sažeto sigurno da je bolje to nego po zakonu. Nadam se i ja da neće biti ništa od toga ove godine, sretno s učenjem i polaganjem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanje,pomoć- mene će prijaviti za poseban dio za matičarstvo i osobna stanja građana... znači li to da će se od sada DSI polagati isključivo preko aplikacije,odnosno da neće biti usmenog dijela!? Molim ako netko polaže ovaj dio da podijeli svoja iskustva..bilo što....svaka informacija je dobrodošla. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 28. 11. 2022. u 23:18, marina.c1987 je napisao:

Pitanje,pomoć- mene će prijaviti za poseban dio za matičarstvo i osobna stanja građana... znači li to da će se od sada DSI polagati isključivo preko aplikacije,odnosno da neće biti usmenog dijela!? Molim ako netko polaže ovaj dio da podijeli svoja iskustva..bilo što....svaka informacija je dobrodošla. Hvala!

Tko polaže po novom pravilniku, polaže samo opći dio, nema posebnog dijela kao niti usmenog ispitivanja. Obuhvaćeno je 6 "predmeta" iz općeg dijela i svaki dio ima 20 pitanja, ukupno 120 pitanja i 150 minuta se piše. Ja sam mogla birati hoće me prijavit za novi ili stari pravilnik i izabrala sam novi jer mi se čini lakše baš iz toga razloga što nema posebnog dijela i usmenog i piše se online. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ja sam malo gledala skripte iz e ucenja i izvore za polaganje (zakone) i moram priznati da pojedine skripte ne prate zakone. Odnosno u pojedinim skriptama nema svih kako su to nazvali ishoda ucenja te skripta iz Ustava sadrzi dijelove pojedinih zakona koji nisu na popisu literature. Ja sam osobno krenula uciti prvo po zakonima i kad gledam onaj ogledni primjerak ispita kakv bi trebao kao biti lakse mi po zakonima nego skriptama buduci da skripte vise opisuju stvari, a zakon mi je nekako konkretan. Ne znam mozda sam previse ocekivala od e ucenja al iskreno nije me skroz odusevio i primjetila sam da ima pojedinih pogresaka kod rjesavanja testova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, marija33L je napisao:

Ja sam malo gledala skripte iz e ucenja i izvore za polaganje (zakone) i moram priznati da pojedine skripte ne prate zakone. Odnosno u pojedinim skriptama nema svih kako su to nazvali ishoda ucenja te skripta iz Ustava sadrzi dijelove pojedinih zakona koji nisu na popisu literature. Ja sam osobno krenula uciti prvo po zakonima i kad gledam onaj ogledni primjerak ispita kakv bi trebao kao biti lakse mi po zakonima nego skriptama buduci da skripte vise opisuju stvari, a zakon mi je nekako konkretan. Ne znam mozda sam previse ocekivala od e ucenja al iskreno nije me skroz odusevio i primjetila sam da ima pojedinih pogresaka kod rjesavanja testova.

Slažem se. Meni to e-učenje nije baš nešto. Lakše mi pratit skripte i zakone. Nadamo se da neće bit jako teško 🤦‍♀️

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo sad, Anita66 je napisao:

Slažem se. Meni to e-učenje nije baš nešto. Lakše mi pratit skripte i zakone. Nadamo se da neće bit jako teško 🤦‍♀️

Istina skroz ja sam uzela primarno za ucit zako e i malo nadopunila sa skriptom jos pojedine rupe al osobno oni testovi i prezentacije iz e ucenja su mi nekako pricanje price.  U princiou ako se uci po zakonima ne ispadne puno vise stranica nego skriote. Ja sam mislila da sam jedino ja takvog misljenja. Sad mi malo lakse. ☺️

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, marija33L je napisao:

Istina skroz ja sam uzela primarno za ucit zako e i malo nadopunila sa skriptom jos pojedine rupe al osobno oni testovi i prezentacije iz e ucenja su mi nekako pricanje price.  U princiou ako se uci po zakonima ne ispadne puno vise stranica nego skriote. Ja sam mislila da sam jedino ja takvog misljenja. Sad mi malo lakse. ☺️

Ja sam za sada sve prešla u sve mi je 'sjelo' osim EU koja mi je toliko dosadna i surova. Čitam i samo čitam. Valjda će nešto ostati u glavi.. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 47 minuta, dixie1412 je napisao:

Di se nabave skripte? Bila sam uvjerena da će bit to e učenje dosta, sad je tek panikaa

Skripte su na e ucenju

prije 6 sati , Anita66 je napisao:

Ja sam za sada sve prešla u sve mi je 'sjelo' osim EU koja mi je toliko dosadna i surova. Čitam i samo čitam. Valjda će nešto ostati u glavi.. 

Meni ostala eu i lokalna al js jos nisam prijavila ispit tak da imam vremena. Kad je ispit tebi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 07. 11. 2022. u 10:17, Nera20 je napisao:

Meni se bliži državni stručni ispit po novom, testiranje preko aplikacije,,,4 ponuđena odgovora, jedan točan....itd..

Znači, nema posebnog dijela više, nema usmenog...što bi trebalo i olakšati način polaganja, zar ne?!

Molim, ako je netko već prošao kroz to da piše svoja iskustva....  

 

Pozdrav, zar nema vise posebnog dijela? Samo opći i to preko kompjutera? Konkretno polazem za dentalnog tehnicara pa me zanima zar necu morati polagati o posebnom djelu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , Miss Elly je napisao:

Imam pitanje za vas koji polažete dsi prema novom sistemu, a vezano je uz ovo e-učenje.

Dakle, jeste li pristup za to e-učenje dobili kada ste prijavili dsi ili prijavu na to ispitni koordinator može napraviti i prije prijavljivanja državnog ispita.

Dobila sam pristup i prije nego što sam prijavila državni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Miss Elly je napisao:

Hvala ti na odgovoru.

 

Još jedno pitanje za sve. Koliko dugo ste čekali od kad ste predali zahtjev za polaganje pa do javljanja termina, odnosno do samog datuma kad ste polagali dsi? 

 

Ja sam se prijavila tek prošli tjedan tako da još nemam termin.

 

Imam ja jedno pitanje za sve od kuda ucite EU?

uređeno: od marija33L
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 28. 11. 2022. u 23:18, marina.c1987 je napisao:

Pitanje,pomoć- mene će prijaviti za poseban dio za matičarstvo i osobna stanja građana... znači li to da će se od sada DSI polagati isključivo preko aplikacije,odnosno da neće biti usmenog dijela!? Molim ako netko polaže ovaj dio da podijeli svoja iskustva..bilo što....svaka informacija je dobrodošla. Hvala!

i ja idem za mjesec dana na matičarstvo.. nama svi pričaju da mi moramo imati poseban dio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , pam321 je napisao:

Ima na Facebooku grupa HDSI, tamo navodno ima jako puno korisnih informacija vezanih uz novi način polaganja ispita. Jako su strogi u vezi odobrenja o ulasku u grupu. Moj zahtjev je već par dana na čekanju. 

Ne dopuštaju ulazak u grupu ukoliko ne napišete datum polaganja ispita, odnosno dok se ispit ne prijavi, nema ulaska u grupu :/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo ja sam bio 16.12 na drzavnom II razine mogu vam samo reci da je jako tesko, ovako pitanja morate detaljno citati jel su neka jako dvosmislena tocno morate sve znat znaci detalje i sve, ima i pitanja nazalost koje ni nema po e ucenju. Dosta se ljudi zalilo kad su zavrsavali da nisu imale veze sa tim i da je iznimo tesko imate 3 i pol sata i u tri i pol sata morate biti max skocentrirani, a to je jako tesko s obzirom na tezinu pitanja, ja sam naravno pao malo mi je falilo u dva podrucija 1 bod, i kada se pripremite jako dobro tesko je za proc, ja se nadam da budu malo olaksali za drugi put na nase sve prituzbe, uglavnom palo ih je preko 50 posto, ako vas jos sta zanima pitajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, grenic2605 je napisao:

Evo ja sam bio 16.12 na drzavnom II razine mogu vam samo reci da je jako tesko, ovako pitanja morate detaljno citati jel su neka jako dvosmislena tocno morate sve znat znaci detalje i sve, ima i pitanja nazalost koje ni nema po e ucenju. Dosta se ljudi zalilo kad su zavrsavali da nisu imale veze sa tim i da je iznimo tesko imate 3 i pol sata i u tri i pol sata morate biti max skocentrirani, a to je jako tesko s obzirom na tezinu pitanja, ja sam naravno pao malo mi je falilo u dva podrucija 1 bod, i kada se pripremite jako dobro tesko je za proc, ja se nadam da budu malo olaksali za drugi put na nase sve prituzbe, uglavnom palo ih je preko 50 posto, ako vas jos sta zanima pitajte.

Znači e učenje nije dosta za 50%...tako sam i mislila, dobro ja idem za I razinu ali sumnjam da je išta drugačije..a ionako sam bila sigurna da ću pasti..al reko možda od e učenja bude po 10pitanja makar..nemojte se sekirat ,mora se malo proračun napunit..valjda će na trećem putu dat lakše.. da li odmah kažu rezulate ili se čekaju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, dixie1412 je napisao:

Znači e učenje nije dosta za 50%...tako sam i mislila, dobro ja idem za I razinu ali sumnjam da je išta drugačije..a ionako sam bila sigurna da ću pasti..al reko možda od e učenja bude po 10pitanja makar..nemojte se sekirat ,mora se malo proračun napunit..valjda će na trećem putu dat lakše.. da li odmah kažu rezulate ili se čekaju?

Dosta je ali moras sve znat, svako nabrajanje i sve predetaljno je,moras doslovno sve znat jel moras povezivat sve i znat izbacivat od pounđenih kad nisi siguran cim vise znas bolje ti ide eliminacija odg  to se i ja nadam da moraju napunit proracun, odmah su rezultati na kompu, moras jednio cekat ak oces vidjet detalje i odg na pitanja, 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, grenic2605 je napisao:

Dosta je ali moras sve znat, svako nabrajanje i sve predetaljno je,moras doslovno sve znat jel moras povezivat sve i znat izbacivat od pounđenih kad nisi siguran cim vise znas bolje ti ide eliminacija odg  to se i ja nadam da moraju napunit proracun, odmah su rezultati na kompu, moras jednio cekat ak oces vidjet detalje i odg na pitanja, 

:(

Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , udarnik je napisao:

Ova skripta je rađena po e-učenju ili? 

edit: sad vidim da je iz 2020. Teško je razabrati po čemu krenuti učiti, vidio sam da na e-učenju za svaki predmet ima 'skripta'. Možda je lakše po tome nego ona njihova predavanja.

uređeno: od Ivan44
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 23. 01. 2023. u 13:11, grenic2605 je napisao:

Evo ja sam bio 16.12 na drzavnom II razine mogu vam samo reci da je jako tesko, ovako pitanja morate detaljno citati jel su neka jako dvosmislena tocno morate sve znat znaci detalje i sve, ima i pitanja nazalost koje ni nema po e ucenju. Dosta se ljudi zalilo kad su zavrsavali da nisu imale veze sa tim i da je iznimo tesko imate 3 i pol sata i u tri i pol sata morate biti max skocentrirani, a to je jako tesko s obzirom na tezinu pitanja, ja sam naravno pao malo mi je falilo u dva podrucija 1 bod, i kada se pripremite jako dobro tesko je za proc, ja se nadam da budu malo olaksali za drugi put na nase sve prituzbe, uglavnom palo ih je preko 50 posto, ako vas jos sta zanima pitajte.

jel se sjećaš nekih pitanja? hvala! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam položila 20.12. Ja nisam učila po skripti od e-učenja jer sam imala svoje skripte. Skriptu od e-učenja sam samo pročitala tek toliko, ali bi bilo bolje da sam samo po njoj učila jer je u njoj sažeto sve što trebate znati po ispitnom katalogu. Ja sam učila iz zakona što je bilo preopširno, pitanja sa stranice ministarstva pravosuđa. Ja smatram da ispit mogu položiti svi koji uče. Teško je dosta, ali u svakom poglavlju imate makar 6 pitanja koja su lakša. Meni se potrefilo dosta pitanja iz oglednog ispita, pogotovo područna i regionalna samouprava. Najteži mi je bio zakon o državnim službenicima. Njega sam najmanje i učila jer sam mislila da neće baš toliko zakomplicirati, ali tu je bilo dosta pitanja gdje ni logika nije pomogla haha sretno svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , Anita66 je napisao:

Ja sam položila 20.12. Ja nisam učila po skripti od e-učenja jer sam imala svoje skripte. Skriptu od e-učenja sam samo pročitala tek toliko, ali bi bilo bolje da sam samo po njoj učila jer je u njoj sažeto sve što trebate znati po ispitnom katalogu. Ja sam učila iz zakona što je bilo preopširno, pitanja sa stranice ministarstva pravosuđa. Ja smatram da ispit mogu položiti svi koji uče. Teško je dosta, ali u svakom poglavlju imate makar 6 pitanja koja su lakša. Meni se potrefilo dosta pitanja iz oglednog ispita, pogotovo područna i regionalna samouprava. Najteži mi je bio zakon o državnim službenicima. Njega sam najmanje i učila jer sam mislila da neće baš toliko zakomplicirati, ali tu je bilo dosta pitanja gdje ni logika nije pomogla haha sretno svima!

 

Misliš li na prezetnacije s e-učenja ? Ili baš na skriptE. Jer ima 6 skripti koje ukupno imaju 738 stranica 🤔

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 25. 01. 2023. u 9:28, annizzle je napisao:

jel se sjećaš nekih pitanja? hvala! :)

Ovako nas je bilo 30 u grupi svih 30 ima razlicita pitanja tak da ti nece puno pomoc, sustav je takav, previse je pitanja, moj savjet vam je svima prodite prezentacije dobro da sve shvatite treba to ipak poslozit sve u glavi i pisite si u biljeznicu najbitnije poslje samo naucite ovo najbitnije sto ste zapisali jel previse je podataka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam polagala 16.12. II. razinu i položila. Ispit nije lagan, ali ako se uči, mislim da ne bi trebalo biti problema nikome ovaj ispit položiti. Učila sam iz priručnika koji su stavljeni za svaki predmet pojedinačno na online edukaciji.

U online edukaciji sam prošla samo provjere znanja jer su oni silni slajdovi svakako sadržani u priručnicima. Ako vam je lakše učiti s ekrana nego papira, možete i tako.

3ipo sata je dovoljno vremena za ispit, meni je ostalo i viška, tako da ne žurite. Na svako pitanje se možete vratiti ako niste sigurni. Samo je potrebna koncentracija. Moj savjet: ponesite nešto za piti!!! (jer ja nisam 🤣)

Uglavnom, čitajte, čitajte i čitajte i položiti ćete!!! 

Sretno svima! 😊

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima, 

nisam se javljala na forumu odavno, ali evo ukazala se prilika. Imam zakazan državni ispit II razine negdje u travnju, radim u pravosuđu, a naš kolega pravosudni policajac je prošli tjedan položio I. razinu. Kaže da je koristio samo skripte (skinete ih kad se ulogirate na e-učenje, što vam vaš ispitni koordinator mora omogućiti), svako poglavlje ima svoj PDF. 

Izgleda mi dosta opširno (za II. razinu ima ukupno skoro 600 stranica!!! Doduše, velik je prored i font, tako za zapravo ipak ima manje, tješim se...)

On je učio oko mjesec dana i položio bez problema. I kaže da je iz onih "testnih" pitanja na webu ministarstva imao SAMO JEDNO u ispitu! Uglavnom, sretno nam svima... :/

Nego zna li netko je li istina da ako padneš jedno ili dva poglavlja, možeš opet izaći polagati samo taj dio koji nisi prošao? 

uređeno: od Jasmina009
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Jasmina009 je napisao:

Pozdrav svima, 

nisam se javljala na forumu odavno, ali evo ukazala se prilika. Imam zakazan državni ispit II razine negdje u travnju, radim u pravosuđu, a naš kolega pravosudni policajac je prošli tjedan položio I. razinu. Kaže da je koristio samo skripte (skinete ih kad se ulogirate na e-učenje, što vam vaš ispitni koordinator mora omogućiti), svako poglavlje ima svoj PDF. 

Izgleda mi dosta opširno (za II. razinu ima ukupno skoro 600 stranica!!! Doduše, velik je prored i font, tako za zapravo ipak ima manje, tješim se...)

On je učio oko mjesec dana i položio bez problema. I kaže da je iz onih "testnih" pitanja na webu ministarstva imao SAMO JEDNO u ispitu! Uglavnom, sretno nam svima... :/

Nego zna li netko je li istina da ako padneš jedno ili dva poglavlja, možeš opet izaći polagati samo taj dio koji nisi prošao? 

Pozdrav, kako znaš da je u travnju?  Kad si poslala prijavu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Jasmina009 je napisao:

Prijavljen je bio za siječanj pa mi je koordinator odgodio za iza 1.ožujka. Nema me na nijednom popisu za ožujak pa pretpostavljam da ću doći na red u travnju.

Ok. Hvala na odgovoru.

 

Inače nema ponavljanja samo dijela ispita. To je bilo prije prema uredbi, sad je pravilnik na snazi i treba sve ponavljati (cijeli ispit) u slučaju pada.

uređeno: od udarnik
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 30. 01. 2023. u 8:51, Jasmina009 je napisao:

Pozdrav svima, 

nisam se javljala na forumu odavno, ali evo ukazala se prilika. Imam zakazan državni ispit II razine negdje u travnju, radim u pravosuđu, a naš kolega pravosudni policajac je prošli tjedan položio I. razinu. Kaže da je koristio samo skripte (skinete ih kad se ulogirate na e-učenje, što vam vaš ispitni koordinator mora omogućiti), svako poglavlje ima svoj PDF. 

Izgleda mi dosta opširno (za II. razinu ima ukupno skoro 600 stranica!!! Doduše, velik je prored i font, tako za zapravo ipak ima manje, tješim se...)

On je učio oko mjesec dana i položio bez problema. I kaže da je iz onih "testnih" pitanja na webu ministarstva imao SAMO JEDNO u ispitu! Uglavnom, sretno nam svima... :/

Nego zna li netko je li istina da ako padneš jedno ili dva poglavlja, možeš opet izaći polagati samo taj dio koji nisi prošao? 

Ako padnes bilo koji, svejedno ti je opet sve izpocetka moras na drugom ispitu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I koliko ste dugo učili za državni ispit?

Ja sam prvo krenula čitati zakone s ciljem da učim po njima, ali ima toliko toga da se bojim kako mi ne bi bila dovoljna ni godina dana za sve to. Sada se fokusiram na skripte koje ću ponegdje eventualno nadopuniti sa zakonima. Ali svejedno toga ima dosta pa me već lagano hvata panika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Jasmina009 je napisao:

Naš koordinator kaže da se koristimo ISKLJUČIVO materijalima sa e-učenja. Navodno ti PDF-ovi pokrivaju sve potrebno. 

Mada su skripte napravljene malo nezgrapno, gradivo se ponavlja i preklapa ponegdje, ali ok... 

Ukupno je 738 stranica u skriptama s e-učenja. I to je previše..

 

Mogu li se skinuti i prezentacije s e-učenja pa da netko pošalje na email?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci, ispit je poprilicno tezak, ali tko je ucio i naucio, moze proci.Dosta je logickih pitanja, ima pitanja koja nisam nasla u ovoj skripti iz e ucenja. Sve  kako koga potrefi sreca s pitanjima. Ali definitivno treba detaljno iscitat sve vise puta da bi sve “sjelo”. Mislim da ih je u ovoj grupi danas dosta palo. Meni je falilo jedno pitanje u jednoj cjelini za prolaz, tako da sad sve moram ispocetka.😁

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , Mari0114 je napisao:

Znaci, ispit je poprilicno tezak, ali tko je ucio i naucio, moze proci.Dosta je logickih pitanja, ima pitanja koja nisam nasla u ovoj skripti iz e ucenja. Sve  kako koga potrefi sreca s pitanjima. Ali definitivno treba detaljno iscitat sve vise puta da bi sve “sjelo”. Mislim da ih je u ovoj grupi danas dosta palo. Meni je falilo jedno pitanje u jednoj cjelini za prolaz, tako da sad sve moram ispocetka.😁

Kad možeš najranije ponovno izaći odnosno prijaviti ispit? Postoje li neka ograničenja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 31. 01. 2023. u 11:58, Danra je napisao:

dakle, ne mora se čekati da me prijavi na ispit, nego me već sada moze prijaviti na e-učenje? Kome se ispitni koordinator obraća da bi me prijavio na e-učenje? (btw također sam u pravosuđu)

https://edi-mpu.gov.hr/koordinatori/

To je link preko kojeg vas koordinator putem NIAS-a  prijavljuje u sustav E-učenja, na isti način kao i za aplikaciju za prijavu ispita. Ako može ući u ADI sustav za ispite, trebao bi moći i ovdje. To može napraviti i prije nego se prijavite na ispit.

Kome trebaju skripte s E-učenja za l. razinu?

uređeno: od Antares22
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 03. 02. 2023. u 16:09, Antares22 je napisao:

https://edi-mpu.gov.hr/koordinatori/

To je link preko kojeg vas koordinator putem NIAS-a  prijavljuje u sustav E-učenja, na isti način kao i za aplikaciju za prijavu ispita. Ako može ući u ADI sustav za ispite, trebao bi moći i ovdje. To može napraviti i prije nego se prijavite na ispit.

Kome trebaju skripte s E-učenja za l. razinu?

 

Moze meni, hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 03. 02. 2023. u 16:09, Antares22 je napisao:

https://edi-mpu.gov.hr/koordinatori/

To je link preko kojeg vas koordinator putem NIAS-a  prijavljuje u sustav E-učenja, na isti način kao i za aplikaciju za prijavu ispita. Ako može ući u ADI sustav za ispite, trebao bi moći i ovdje. To može napraviti i prije nego se prijavite na ispit.

Kome trebaju skripte s E-učenja za l. razinu?

Ej, da li mi možeš poslati skripte s e-učenja za I. Razinu? 

Hvala 😀

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija