Jump to content

>>>Alkohol>>>


anonimno

Preporučene objave

Vozim 14 godina i nikad nisam dobio niti jednu kaznu niti sam ikad vozio u alkoholiziranom stanju.

Međutim uvijek postoji prvi put.

S petka na subotu zaustavila me policija i uz napuhanih 1.1 promila napisali mi kaznu od 2200 kuna 3 kaznena boda i oduzimanje vozačke na tri mjeseca.

Trebao bi napisati žalbu.

S obirom da nikad nisam bio u takvoj situaciji molim pomagajte, kako da sročim žalbu. :-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaš majstore, nije smiješno.

Meni je situacija ozbiljna i vozačka mi treba zbog posla.

Neki od nas imaju i obavezu hraniti familiju.

Iako će sada većina misliti da sam to trebao prije misliti ali bože moj nitko nije savršen.

Samo informacije radi za one koji misle da sam do sada imao sreću, policija me zaustavila preko 40 puta i nikad ništa.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To vam je sada došao prekršajni nalog ili nešto slično od policije. uložite prigovor, recite da je kazna previsoka i zatražite da se provede redovni postupak. to onda ide na prekršajni sud, gdje možete malo zavlačiti, pa se žaliti na rješenje i dogurati do zastare.

Uglavnom nemojte ništa puštati bez da se žalite. Suci obično puste malo kad vide da vam je prvi put, pa recite još da vam je auto nephodno potreban za posao i tako.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na licu mjesta napisali mi uplatnice.

Jednu na 2000 kn i jednu na 190 kn.

Sad bi ja to trebao platiti.

Vozačku su mi oduzeli, i u ponedjeljak su mi vratili s napomenom da ću dobiti službeno kada trebam predati vozačku.

Sutra (petak 02 03 2007) mi je zadnji dan za predaju žalbe.

Kome da se žalim?

Dal da platim kaznu ili ne?

:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde. malo sam se našalio gore, al sad za ozbiljno:

 

nemoj platiti ništa

u uputi o pravnom lijeku ti piše kome se i u kojem roku predaje žalba (vidi kazneni nalog), a podnosi se prekršajnom sudu

napiši to što ovdje gore navodiš, da nisi kažnjavan, da ti treba za posao, da nećeš nikad više (i nemoj).......i time si odgodio stvar za jedno par mjeseci, nakon toga prekršajni sud će provesti postupak i proglasit će te krivim, i oduzet će ti vozačku blablabla na što ćeš izjaviti žalbu Visokom prekršajnom sudu, ponoviti sve gore navedeno i čekati milost Božju. Postoji vjerojatnost da će ona doći, samo PAZI NA ROK za ponošenje žalbe.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
vozačka dozvola se oduzima,rješenje ne odgađa izvršenju...tako da vps nema nikakva utjecaja na izvršenje prilikom oduzimanja vozačke dozvole

 

ovo nije istina, zalba odgadnja izvrsenje 1-stupanjskog, pa tako i u onom dijelu koji se tice zastitne mjere.

 

dok vps ne odluci po zalbi - vozacka se ne oduzima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija