Jump to content

Povrat novca poslodavcu


blackbully

Preporučene objave

Pozdrav, imam pitanje u vezi radnog odnosa. 

Naime, prijateljica radi u privatnoj ginekološkoj ordinaciji u Zagrebu kao medicinska sestra. Uz doktora je jedini zaposlenik.
Prije 3 mjeseca je dala otkaz i potpisali su raskid ugovora. Međutim, on ju i dalje drži prijavljenom i stavio ju na minimalac i taj minimalac očekuje da mu vrati na njegov osobni bankovni račun. Trenutno su isplaćena 2 primanja nakon otkaza. Redovno joj šalje mailove i poruke da mu taj novac mora vratiti. 
On trenutno sam radi i nema osoblje, a koliko sam upućen doktor ne može imati privatnu ordinaciju ako nema stručno osoblje (medicinsku sestru).
Uglavnom, moje pitanje je, čisto laički, trebali li mu ona vratiti novac i na temelju čega?
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 minuta, Borbena7 je napisao:

Temeljem čega je drži prijavljenu kada je potpisala raskid ugovora o radu s kojim je trebala biti odjavljena?

Jer još nije našao novu medicinsku sestru, a kako djelatnost privatne medicinske ordinacije ne smije obnašati bez stručne ispomoći drži ju prijavljenu kao da je zaposlena kod njega, a nije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, blackbully je napisao:

Jer još nije našao novu medicinsku sestru, a kako djelatnost privatne medicinske ordinacije ne smije obnašati bez stručne ispomoći drži ju prijavljenu kao da je zaposlena kod njega, a nije.

Niste razumjeli pitanje. Temeljem kakvog dokumenta ju je prijavio kada Vaš ugovor o radu nije važeći? Krivotvorio je dokumentaciju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija