Jump to content

Stecaj j.d.o.o.


12345678910

Preporučene objave

Otvorio sam jdoo ove godine vec 4 mjeseca si nisam bio u mogucnosti isplatiti placu kao direktoru a 3 mjeseca ni doprinose imao sam jednog radnika bio je prijavljen mjesec dana ali ni njemu nisam mogao isplatiti placu i doprinose zadnja 3 mjeseca nisam mogao platiti ni knjigovođu spomenuti je napravio raskid ugovora i rekao je da ce otici u poreznu takoder je rekao da ce mi doci opomena od porezne 8000, te da se mogu dogovoriti sa poreznom za otplatu u ratama ali rekao je i da njega platim u ratama a duzan sam mu 3 mjesecna racuna molim vas moze li mi tko reci hoce li doci do blokade racuna i hoce li se pokrenuti stecaj i da li cu morati platiti te dugove ako odem u stecaj

uređeno: od 12345678910
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 minuta, Miran89 je napisao:

Po ovome svemu trebalo bi doci do blokade racuna i nakon toga stecaja, ali je pitanje zasto nije pokrenuta blokada vec sad.

 

Hvala Vam na brzom odgovoru. Molim vas mozete li mi reci nakon koliko vremena se ide u stecaj u mom slucaju i jel onda ne moram platiti knjigovođu, doprinose itd. jer nemam od cega 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija