Jump to content

odjava prebivalista/mjesta stanovanja


fkm2

Preporučene objave

Pozdrav ekipa ! 

Ispricavam se unaprijed ako sam fulao temu.

Dakle ovako, radi se o tome sto sam ja 6,5 godina zivio u podstanarskom stanu,gdje sam bio prijavljen (ta adresa mi je bila pisala na osobnoj, medutim spletom okolnosti idem u inozemstvo. Da odmah naglasim,ne ceka me posao niti smjestaj, vec idem na blef pa sto nadem nadem. E sad,stvar je takva da sam ja zajedno s gazdama stana bi kod javnog biljeznika gdje smo ovjerili da ja napustam stan,kako nemaju nikakva potrazivanja na meni bla bla..i sad oni (gazde) traze od mene,da se i u policiji odjavim s adrese. Ja moram raditi putovnicu za van, i sad ukoliko se ja odjavim necu moci ostvariti pravo da napravim putovnicu i morat ce mi ponistiti adresu stanovanja,jel tako ? Koji su mi sljedeci koraci, da napomenem..nemam mogucnost da se prijavim kod nekog prijatelja ili familije..i sad ne znam sto da radim, zvao sam ja mup ali zena je bila toliko bezobrazna da sam morao poklopiti. Ne zelim se zaletavati,ali cisto da znam koje su mi mogucnosti..bitno mi je da napravim putovnicu, gazde nisu za soluciju da me pricekaju da se u inozemstvu snadem,nadem smjestaj i da se onda odjavim..oni zele sto prije da se odjavim jer u stan uskoro dolaze drugi podstanari. Nisam pametan nikako..cijenim svaki savjet i pomoc.

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova - smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u odjava prebivalista/mjesta stanovanja
prije 12 minuta, Borbena7 je napisao:

Vlasnik stana Vas može i sam odjaviti, tako da računate na to.

Ispricavam se na velikim slovima, nije bilo lose namjere,pardon jos jednom.. Da,znam da me i oni mogu odjaviti,ali onda mi vise ni osobna nece biti vazeca ni nista.. bas glupa situacija iskreno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 43 minuta, fkm2 je napisao:

Ispricavam se na velikim slovima, nije bilo lose namjere,pardon jos jednom

Sve uredu.

prije 43 minuta, fkm2 je napisao:

Da,znam da me i oni mogu odjaviti,ali onda mi vise ni osobna nece biti vazeca ni nista..

Tako je.

prije 43 minuta, fkm2 je napisao:

bas glupa situacija iskreno.

Centar za socijalnu skrb može beskućnike tj. osobe koje nemaju gdje prijaviti prebivalište prijaviti na svoju adresu, a upravo radi rješavanja pitanja dokumentacije, a samim tim i prava građana.

Znam da ružno zvuči ovo "beskućnik", ali ovako bi mogli riješiti svoj problem. Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija